Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok, és nagyon...

Allergiás vagyok, és nagyon szenvedek. Valami házi praktika?

Figyelt kérdés
A szemem iszonyatosan viszket, szinte ki tudnám kaparni a helyéről, de sajnos a szemcsepp sem segít rajta, csak a vizes borogatás. Rengeteg gyógyszert próbáltam már, Zirtec, Claritine, Allegra, homeopátiás bogyók, de sajnos egyik sem segített igazán. Az orrom is állandóan el van dugulva. Nem tudna valaki valamit tanácsolni?
2011. aug. 26. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 17 éve vagyok allergiás, többek között a parlagfűre is. Ez váltja ki belőlem a legkeményebb tüneteket. Az általad felsorolt gyógyszerek mindegyikét szedtem.Aztán rátaláltam a Cetirizin nevű tablettára. Most már évek óta ezt szedem.Mondhatom, hogy bevált. Nem tesz teljesen tünetmentessé. Olyat ne is akarj. Viszont minimálisra csökkenit a kiínjaimat. Este, és reggel szokott folyni az orrom, viszketni a torkom, és a szemem. Olyankor még befújok az orrspraymmel:Avamys, és ez gyors segítséget hoz! Csak ajánlani tudom mindkettőt! Nekem ezek váltak be!
2011. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és nem mellesleg a Cetirizin, olyan max 600 ft-ba kerül a havi adagom!
2011. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsod, kipróbálom ! :)
2011. aug. 26. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos én is allergiás vagyok, nekem is a szemem, orrom, meg a fülem ami teljesen kikészít...

a Cetrizin tényleg nagyon jó gyógyszer!

ill. van ún. Pollengrape tea és hozzá kapszula, szőlőmagkivonatú, és olyan íze van, mint a fűnek, de az is hatásos.

Kevés szenvedést Neked!:)

2011. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kalcium/magnézium bevitelt javasolnék.
2011. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te házilag nem fogod tudni megoldani a dolgot, amíg nem keresel valakit, aki kihúz a pácból.
2011. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! a cetirizint feltétlen kipróbálom !
2011. aug. 26. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!