Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mellékhatása van ha...

Milyen mellékhatása van ha elszívok 1 füves cigit és iszok rá kevés alkoholt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Felejtsd el , főleg az elsőt, mert itt, ha megindulsz nincs visszaút!
2009. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanmár.. Egy füves cigitől nem fog rászokni..

Amúgy szerintem ha szívsz és ráiszol, akkor max hányni fogsz, de az is valószínűtlen, főleg ha keveset iszol rá..

De attól is függ hány g-t szívsz...

2009. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Jajj, ne is foglalkozz az elsővel...

időnként egy-egy bulin én is pöppentek, és iszogatok, és mégse vagyok kábítószerfüggő. a dolgaimnak éppannyira eleget teszek, tanulok, mint az, aki soha életében nem próbálta ki. nemsokára diplomázom.

ha fűre ráiszol, nem történik semmi különös. egyszerre fogod érezni a 2 hatását.

2009. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
én tapasztalataim szerint, ha ráiszol (nem sokat), akkor még kellemesebb lesz a hatás, de ha előtte iszol (sokat), akkor hányás a vége
2009. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Húha...én voltam így és szörnyen végződött...

Ha mondjuk csak sört iszol rá vagy hasonlót, nem lesz nagy baj...de ha valami töményet, és pláne sokat....az rémület!

Másnap dél körül (mikor felébredsz) dupla látás, és az előző estéről minden emlék törlődik...

Külön még elmennek a szerek, de együtt én (a tapasztalataim alapján) senkinek nem ajánlanám!!!

2009. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 1 cigi és csak KIS alkohol, abba nem halsz bele és függő sem leszel :) Mondjuk függ attól hány g-os az a cigi meg hány %-os az az alkohol. Azért csak óvatosan, láttam már olyat, akinek nagyon túlkapta a szervezete, alig bírtuk hazavinni. Nálam csak a szexuális vágyat fokozta, de azt nagyon ;) :D
2009. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nemtudom. Én pont fordítva csinálom XD Az első alkalommal teljesen kész voltam, azt se tudtam hol vagyok, hánytam meg midnen bajom volt. De mostmár nem vagyok rosszul. 1-2 üveg sör után elszívni egy light-os jointot sokkal jobb. :D csak ne vidd túlzásba.
2010. febr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!