Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arcon lévő kis területű...

Arcon lévő kis területű felületes horzsolásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt sikerült elesnem biciklivel és a bal szemem alatt egy kb 1x1,5 cm területű részen le ment a bőr. Vérezni nem vérzett, egy nagyon nagyon kicsit gennyedzik. Most egy Dermaforine nevezetű sebhintőporral kezelem.

Valakinek volt-e már esetleg hasonló sérülése, mennyire valószínű hogy maradandó lesz?


2011. ápr. 10. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
A horzsolásos sebek majdnem olyanok általában, mint az égési sérülés. Ha szerencsés bőrtípusú vagy, elmúlik , nem lesz nyoma. Néha barnás folt maradhat. Én minden sérülést Aloe Först-el kezelek.De remek gyógyító a Kék krém is.
2011. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neogranormon,bepanthen amondo vagyok h ami jo a babának az rossz nem lehet.De az aloe vera is jo dolog szoval lehet h az is használ,sok jot hallottam rola.
2011. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. esetleg ha még valakinek van ötlete, vagy tapasztalata szívesen elolvasnám :)

remélem tényleg nem lesz maradandó :/ aloe verát kipróbálom

2011. ápr. 10. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!