Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltörhetett a kezem?

Eltörhetett a kezem?

Figyelt kérdés

Tegnap elég durván ráestem a kezemre és csuklótól le kicsit feldagadt és szine is van. szerintetek eltört? csak azért kérdezem mert anyámék azt állítják h eltört tesóm meg én azt h nem. nem akarok feleslegesen sebészetre menni.

29/f


2011. ápr. 10. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
volt már eltörve a kezem de azt nem így éreztem. amugy kicsit fáj is
2011. ápr. 10. 16:10
 2/7 anonim ***** válasza:
A kéztörés-bár ezt te mivel átélted,biztosan tudod-nem a kicsit fáj kategória ;) Lehet egyszerű zúzódás,amivel nem érdemes a fehérköpenyes kollégákat felkeresni,de lehet ficam is,amit azért nem árt megnézni ;) Ha kellemetlennek érzed és zavar,holnap menj el a háziorvosodhoz és mutasd meg neki.A leírtak alapján nem gondolnám,hogy eltört.
2011. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nekifutásbol ráestem focizás közben és elrepedt a könyököm,akkor csak megráztam párszor,de másnap reggel elkapott a hányinger és már nem tudtam teljesen hajlitani.

Szóval lehet neked is repedés,zúzódás a törés szerintem annyira fájna h mennél a dokihoz kérdezés nélkül is.

2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zúzódás, vagy repedés. Esetleg zöldgally-törés.
2011. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Figyu, Tesó!

Inkább legyen egy "fölöslegesnek" hitt utad a balesetire, majd aztán a röntgenbe, minthogy később megszívd. Hidd el, mert ez a tapasztalat is bejött! ;-D


Üdv: EE

2011. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eltört. de nekem az fura h már kétszer volt eltörve a kezem és az a kettő hasonló volt. ez most más volt
2011. ápr. 11. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma törés, ezt te is tudod, max hasonló. Azonban ahány ember, annyi féle csontszerkezet, emberi jellemzők... miért pont a törés lenn a kivétel? A szövődmények is minden embernél más, akárcsak a kböző tünetek megjelenése, le7séges előfordulása is.


Mikor voltál a balesetin vagy hol? Pontosan mi ill. hol törött el? Mennyire vészes, és mit mondott az orvos?


Üdv: EE

2011. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!