Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevehetek még egy fájdalomcsil...

Bevehetek még egy fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

Hétvégén letört a hátsó fogamból egy darab, azóta rettenetesen fáj (enni, aludni nem tudok). Kedden megyek orvoshoz.

Az elmúlt 24 órában 3 és fél Rubophent vettem be, most bevehetek még egy szemet?


2011. ápr. 11. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:

A Rubophen 500 mg tabletta elővigyázatossággal alkalmazható:

Más paracetamol tartalmú készítményekkel történő együttes alkalmazás során nő a túladagolás veszélye, ezért feltétlenül ellenőrizze, hogy az alkalmazott készítmények együttes paracetamol tartalma nem haladja-e meg a maximálisan alkalmazható napi adagot!

3. Hogyan kell szedni a Rubophen 500 mg tablettát?

Felnőtteknek:

szokásos egyszeri adagja 500-1000 mg (1-2 db 500 mg-os tabletta). Legfeljebb négyszer ismételhető négy óra elteltével.


Elvileg 4 óránként bevehetsz max 2-t, ha jól értem.

Én inkább Cataflam-ot vettem volna be ha fáj a fogam bár legutóbb persze pénteken kezdett el fájni mert miért is ne, és én "töménnyel" tudtam elviselni hétfőig, ami kifejezetten "finom" volt a Demalgon-ra ... nem ajánlom.

Inkább vegyél be még egyet ha használ, ha nem akkor úgyis felesleges.

2011. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!