Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vasarnap kellett volna megjonn...

Vasarnap kellett volna megjonnie. Ma tudtam meg, hogy terhes vagyok. Nagyon faj a hasam, ez helyenvalo? Fajdalomcsillapitot bevehetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
fájadalomcsillapítot nem vegyél be inkább menj el dokohoz sűrgősen akár az ügyeletre is bemehetsz
2010. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugy gondolod valami nincs rendben?
2010. jan. 18. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül kell rosszra gondolni.Milyen fájdalmad van?Nekem ugy fájt mint mensi előtt, a hasam alja, és a derekam.Néha még a lábaima is kisugárzott.Ilyenkor MagneB6-ot szoktak ajánlani, de azért jó ha elmész orvoshoz, és 5 hetesen voltam, akkor már látszódott a terhesség.Pihenj minél többet, ne emelgess, és ne ülj meleg vizbe, inkább zuhanyozz.

2010. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valoban mensihez hasonlo fajdalom.azert nem volt eddig feltuno,mert mindig bekaptam egyFajdalomcsillapitot.sajnos leghamarabb holnap utanMehetek orv.szerintedKeso?
2010. jan. 18. 15:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogy késő, ez ilyenkor természetesnek mondott, mármint a mensis érzés, ezért kell pihenni minél többet ha megteheted.Én (volt már egy vesztésem) amikor megtudtam azonnal kiirattam magam, mondjuk az orvos sem engedett dolgozni.Tehát ne izgulj nem lesz semmi baj, csak azokra figyelj amiket leirtam az előző válaszban.MagneB6-ot akár napi 3X2-t is vehetsz be, enyhiti a görcsöket.A doki lehet,hogy még szerdán nem tud sok mindent mondani, látni mert ahhoz még nagyon kis picurka a babád, de legalább bizonyitja a terhességet, és megnyugtat.

Kivánom,hogy minden a legjobban alakuljon,és majd ird meg kérlek,hogy mit mondott az orvos.

2010. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem, hogy az is használ a picinek ha elkezdesz szedni valami terhesvitamint.Gravida, vagy Femibion.A Femibion elég drága ugy 3700 ft körül van, de nekem csak ez vált be.
2010. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszi szepen nagyon aranyos vagy.Akkor majd irok.
2010. jan. 18. 15:28
 8/13 A kérdező kommentje:
szia. Voltam a dokinal,vegul csak ma reggel fogadott.Ugy tunik tenyleg babank lesz.meg annyira picike, hogy csak huvelyultrahanggal lathato.5 hetes vagyok most.Legkozelebb februar 8-an kell menjek.egyetlen problemam van, hogy marcius vegen eleg nehez vizsgam lesz. szerinted megoldhato? sajnos stresszes vagyok.nyugtato gyogyteat ihatok szerinted?
2010. jan. 21. 11:44
 9/13 anonim ***** válasza:
ne igyál semmit csak nyugi én, is tanulok a babuci mellett
2010. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Látod, mondtam én, hogy baba van a dologban!

Gratulálok!

Hát egyes gyógyteák, gyógyfüvek vetélést okozhatnak, ugyhogy ezzel ovatosan!

Olvass, kérdezz előbb utána,hogy mit lehet, és mit nem.

Sok sikert a vizsgához, és mégtöbb örömet a kicsihez!

2010. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!