Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy minden éjszaka felébredek?

Figyelt kérdés

Kb. január óta alig volt olyan éjszaka,hogy nem ébredtem volna fel 1-2x (néha 3x is).Mit tehetnék ez ellen? Utána viszonylag hamar elalszom,de csak úgy,ha bekapcsolom a tv-t és beállítom hogy pl. 15 perc múlva kapcsoljon ki.

A másik problémám az lenne, hogy úgy megyek ki wc-re/kapcsolom be a tv-t éjszaka,hogy másnap semmire sem emlékszek. Anya mondta csak másnap,de semmire sem emlékeztem belőle. Ez ellen mit lehetne tenni? Alvajáró lennék? Előre köszönöm a válaszokat!

L/14


2011. ápr. 11. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam így, amikor szakítottam az exemmel. Nem szerettük már egymást, nekem is más tetszett már, de szerintem olyan stresszben voltam ezek miatt, hogy fel-fel keltem. Amikor a mostani párommal összejöttem, akkor is volt párszor ilyen, aztán elmúlt. Nem lehet, hogy izgulsz, aggódsz valami miatt?

Szerintem nem vagy alvajáró, csak tök kómás, mint mindenki:-D

2011. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!