Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert duzzadt a mellbimbóm?

Miert duzzadt a mellbimbóm?

Figyelt kérdés
14 eves fiu vagyok es elege zavar ami velem van segitsetek
2011. ápr. 14. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire duzzadt?
2011. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kis levego van benne azt erzem es ha megnyomom akk kicsit faj es csontos erzes
2011. ápr. 14. 18:04
 3/7 anonim válasza:
Kamaszoknál előfordul, ne aggódj, majd elmúlik,de beletelik egy kis időbe, lehet, hogy egy évbe is. Hormonális hatás.
2011. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bányai Károly ***** válasza:
Nemhogy előfordul, a serdülő korban szinte minden fiú átesik rajta. Kis kemény csomó van benne, és duzzadt, nyomásra érzékeny. El fog múlni. Nem kell megijedni, ha az egyik jobban, másik kevésbé duzzadt, illetve ha nem egy időben múlik el a két duzzanat. Előfordulhat, hogy nem múlik el, ilyenkor műtétileg kell kivenni, DE EZ RITKA, nem kell tartanod tőle, csak tudjál róla.
2011. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kb 1 ev ba*ki akk a nyaron is igy marad mert kb ez nalam tavaly agusztus körul jött elö:S
2011. ápr. 14. 19:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan ez van de már 2 éve akk el kell menjek vele dokihoz?
2012. ápr. 21. 15:46
 7/7 anonim válasza:

Nekem ez kb. 3 éve van :D 11 éves koromban kezdődött, és azóta nem múlik... Nagyon szar főleg így nyáron!

Neked már elműlt? És ha igen akkor mikor? - bár én kicsit túlsúlyos is vagyok...

14/f 75kg 168cm

2014. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!