Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbóm hatalmasra...

A mellbimbóm hatalmasra duzzadt. Terhes vagyok? Vagy lehet a menstruáció miatt? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Néhány napon belül kell megjönnie a menstruációmnak, de ma észrevettem hogy nagyon meg vannak duzzadva a mellbimbóim. Nem kicsit, nagyon. Ha megvan, a mellem meg szokott duzzadni, de ilyen még sosem volt. A barátommal legutóbb tegnap voltunk együtt, védekeztünk gumival, csak az első 10-20 másodpercben nem. De akkor még persze nem ment el.. Mit gondoltok? Anyum szerint lehet a mensi miatt, mert ilyenkor még változó..
2010. máj. 24. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát tegnap voltatok együtt és ma már terhességi tüneteket keresel magadon?
2010. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát nem csak tegnap voltunk együtt.. azelőtt is már jópárszor.. de csak tegnap nem használtunk gumit az elejétől fogva.
2010. máj. 24. 19:41
 3/5 krisztina24 ***** válasza:
Nem valószínű hogy terhes vagy, elég korai lenne tüneteket keresni. Nekem is menses előtt megduzzadnak a melleim.
2010. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kifejezetten arra gondolok, hogy a tegnapi együttlétünkkor estem teherbe. nekem nem a mellem van megduzzadva, csak a mellbimbóm, de 3-4x akkora mint szokott. oldalról rendesen látszik h egy 4 cm átmérőjű gömböcske kiáll...
2010. máj. 24. 20:18
 5/5 krisztina24 ***** válasza:
Második vagyok.Értem,hogy mit írsz,de ha védekeztetek eddig akkor elég kicsi az esélye annak hogy terhes vagy.Az,hogy tegnap az elején "nem védekeztetek", és esetleg teherbe estél,az is csak kb. 14 nap múlva produkálna tüneteket. Reméljük,pár nap múlva kiderül,hogy mi okozta ezt a tünetet!
2010. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!