Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a fejem ha megerőlte...

Mitől fáj a fejem ha megerőltetem magam?

Figyelt kérdés
Mostanában néha ha megerőltetem magam, elkezd fájni a fejem, majd egy idő után elmúlik. Régebben nem volt ez. Mitől lehet? Mostanában sok energiaitalt ittam (túl sokat is), ettől is lehet?
2011. ápr. 16. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Az energiaitalnak több mellékhatása is van.

Igen, lehet hozzá köze. Egy energiaitalban annyi koffein van mint 6 csésze kávéban. Én ezzel nem szórakoznék.

Inkább pihenj többet mint hogy energiaitalt vedelj :/

2011. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még gondoltam arra, hogy valamilyen hiányom lehet (kalcium, magnézium). Milyen anyag hiánya okozhat ilyet?
2011. ápr. 16. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez sok okból lehet, vércukor problémák ( elmúlik ez a legvalószínűbb, futás előtt 1-2 órával egyél alacsony glikémiás indexű, lassan felszívódó tápanyagot, vagy 20g-nyi szénhidrátot), lehet vérnyomás probléma, tüdőgondok, érrendszeri probléma, ez sok minden miatt lehet.
2011. ápr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mit kéne ennem pontosan futás előtt?
2011. ápr. 17. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl sült húst barna rizzsel, de ha beírod a google-be,hogy glikémiás index akkor látni fogod,hogy melyeknek alacsony, na azokból válogass,mert lassabban emeli meg a vércukorszintedet lassabban szívódik fel. Amikor nagy megerőltetés közben rosszul leszel, akkor leesik a vércukrod,de az inzulinképes cukrot kivonni a sejtekből,( ez lenne pl a fogyás alapja is), éppen ezért idővel jobban leszel. Azt kell elkerülni,hogy leessen a vércukrod.
2011. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!