Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomnövelés, hogyan? 15L...

Izomnövelés, hogyan? 15L Tapasztaltabbak írjanak, és azok, akiknek sikerült felszedni kilót edzéssel. Fontoss :S

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok, azthiszem apukámtól örököltem :S

Olvastam egy csomó oldalt a kilk felszedéséről, van ahol aztírja, hogy együnk sokat,meg ilyensmi, és van ahol azt, hogy inkbább sportal :| Na de most melyik jó? Ha futok órákig, mint pl sportban, akkor nem csak leadom azt is ami most rajtam van? Vagy hogy van ez az egész?

És aki tapasztalt, azt arra kérem állítson nekem elő egy edzésprogramot, gyakorlatokat, hogy változtassak a pálcika lábamon, és a mellizmom is nőjjön. (ha valaki még tudja, írja le, hogy ilyen edzés mellett milyen étrend kell.)

Légyszi segítsetek! Amúgy 174 cm magas vagyok és 50 49kg.


2011. ápr. 20. 06:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, hogy most még nem marad rajtad semmi. Kinövöd magad, 18 éves korod után már azon fogsz aggódni, hogy hogy add le a plusz kilókat. Én is 18 éves koromig reggeltől estig ettem mindent, cukrot, csokit stb és semmi nem maradt rajtam. Úgy néztem ki mint egy anorexiás, orvoshoz akartak vinni a tanárok, mert nem hitték el, hogy eszek rendesen. Most 20 éves vagyok, nincs túlsúlyom, de a hasamon már van egy kis zsír és egy ideig nagyon nem tudtam elfogadni, de rájöttem, hogy ez most így egészséges. Ha eljársz futni és sportolni azzal nem ártasz magadnak. :)
2011. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De attól félek, hogy ha sokat sportolok, futok, akkor az az napi sok ételt, kalóriát elégetem, akk meg ilyen maradok. Vagy nem? Edzést nem ajánlotok? Annyira irigy vagyok a többi barátnőmre, ők már kezdenek kerekedni, szép fejlett nők lettek, én meg mint egy deszka :| :|
2011. ápr. 20. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard sürgetni az időt. Későn érő típus vagy, amivel semmi baj nincs. Én is az voltam. Más 12-15 évesen rohangál a fiúk után, egymásnak adják a kilincset, hetente szakítanak a barátjukkal. Nekem az a véleményem róla (tapasztalat), hogy a mai 19-20 évesek "undorodnak" az olyan lányoktól, akik cicababák. A lányok pedig leszólják Őket. Ritkaságnak számítanak azok a lányok, akik nem akarják mindenüket kirakni már 14 évesen. Légy büszke magadra, a személyiségedre (ha fiúkat is irigyled Tőlük) akkor sem aggódj, aki majd igazán szeretni fog, nem a külsőd alapján fog beléd szeretni hanem a kisugárzásodba. Büszkén vállald fel, hogy Te még így nézel ki, hidd el, ha azt sugárzod magadról, hogy magabiztos vagy és boldog, senki nem a külsődet fogja nézni, hanem irigykedni fognak a magabiztosságodra!

Kitartás!!! :)

2011. ápr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat!

Hát magabiztosságom sincs, az biztos.

Mindenhol meghúzodok, a társaságban, kivéve ha a barátaimmal vagyok. Az osztályban is mindenki hülyéskedikk, fiúk rohannak a lányok után, aztán a lányok is ordibálóznak, meg ide oda rohangálnak, én meg csak ott ülök csendben.


Na de azért kicsit aggaszt, hogy ilyen vagyok. Szóval ne csináljak semmit? Edzést?

2011. ápr. 20. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell különösebben nekiállni edzeni. Mozogj annyit, amennyi jól esik. Előbb- utóbb be fogod érni a többieket és hidd el, különb leszel mint Ők! ;) Ha nincs az osztályban olyan, akivel megértenéd magad, akkor nézz körül az évfolyamban, biztos van még hasonló gondolkodású lány is mint Te.

Keres valami hobbyt amiért lesz kedved minden nap felkelni, és jobb kedved lesz, mert azt várod majd egész nap! Nekem bejött:). Pl. ha van kutyád, vidd el sétálni, tanítgassad vagy járj el biciklizni, lovagolni. Tűzz ki magad elé egy célt, de ne az legyen, hogy a külsődön akarj változtatni, azzal csak magadat őrlöd.

Van kutyád vagy szereted a kutyákat/ állatokat? Tudok ajánlani egy jó könyvet, ami segít, hogy magabiztos legyél.

De ha gondolod szívesen segítek. Én is hasonló cipőben jártam mint Te.Megadjam az msn-címem?

2011. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látod, erről beszéltem: Szerintem ezek a lányok egyszerűen undorítóak... Legyél BÜSZKE magadra, hogy nem vagy ilyen!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__17292..

2011. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat.

14:49 neked különösen köszönöm. Jó lenne ha tudnánk beszélni, mert önbizalomnövelés rám férne. :) Tudsz írni privát emailt?

2011. ápr. 20. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:
(mindet én írtam, bocsi, nem írtam oda :P) Írd meg az e-mail címed vagy az msn-címed és felveszlek vagy írok. :)
2011. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!