Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kisebbségi komplexusom van?

Kisebbségi komplexusom van?

Figyelt kérdés
Mindenkit szebbnek látok saját magamnál,nem lépek ki a lakásból ha nem nézek ki jól.Ha egy kis hiba is van rajtam hiszti rohamot kapok és a körülöttem lévőket mindig megbántom.Régen sokat bántottak a külsőm miatt és nem szeretném ha megint mondanák azokat a dolgokat amiket akkor.Ezért akarok tökéletes lenni de nem tudok.Minden barátnőm szebb mint én, ezért alig van önbizalmam és a sminkel meg a ruhákkal próbálom visszahozni.Mindenki mást mond a külsőmröl és teljesen összezavarnak.Úgy érzem csak akkor lennék boldog ha tökéletes lenne a külsőm.Akkor semmi bajom nem lenne.Szerintetek mit csináljak ezzel a dologgal?Nagyon nehéz nekem.
2011. ápr. 20. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kissebbségi komplexusod van, de az is lehet, hogy tényleg randa vagy...

Egy kép nagyban segíthetne eldönteni :)

2011. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy kép sokat segítene am ha nem érzed magad tökéletesnek akkor irány a szabad és sportolj +beszélőke fél siker:) még ha a hajad is szép akkor már tök jó
2011. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is igy érzek!

Mindenki szebb és jobb nálam és másokat előtérbe helyezek magamnál ...alig van önbizalmam!! nem tudok mit tenni anélkül se vagyok egy feltünő jellenség inkább visszahuzódó...csendes!!Ezt mások mindig kihasználják és csufolkodnak velem :(

2011. ápr. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!