Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a rosszabb, ha valaki...

Mi a rosszabb, ha valaki cigizik, vagy ha iszik? 15/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a cigi akkor, ha nem dohányzók mellett szívja.
2011. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Neház összehasonlítani a kettőt, de ha mégis kellene, akkor inkább a cigizés szerintem. Alkohollal csak a májadat teszed tönkre, cigizéssel a tüdődet teszed tönkre, csúnyák lesznek a körmeid, büdös a kezed, büdös a hajad, szád, besárgulnak a fogaid....Ez az én véleményem!(:
2011. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az alkohol meghulyit, agyadra artalmas. A cigitol nem fogsz a foldon fetrengeni, agresszivan viselkedni, ha vezetsz, nem csapsz el egy ket embert.
2011. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindketto karos az egeszsegre,ugyhogy a valasz egyik sem jo.Ha mas oldalrol nezzuk,az alkoholnak egyeb mellekhatasai is lehetnek,peldaul az agresszio.Ilyen szem,pontbol akkor jobb a dohanyzas,viszont ismerek olyan hazaspart ahola ferfi nem dohanyzik de a csaj eros dohanyos.Allandona vitaznak a cigarettara kiadott penz miatt.
2011. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Alkohol
2011. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább egy részeg ember álljon mellettem, mert így legalább nem fulladok meg.
2011. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Erre igazából csak az tud hiteles választ adni,aki élt már együtt alkoholista emberrel,ugyanis nagy tévedés,hogy az alkohollal csak magát teszi tönkre az ember. Ilyen értelemben szerintem egyértelműen az alkohol:(

Hogy melyik károsabb hosszútávon azt nehéz megmondani,mindkettő.

2011. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy én gondolom rosszul, de az ivás nem féltetlen jár együtt lerészegedéssel. Vagy a kérdező erre gondolt?
2011. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az alkoholista embernél undorítóbb nem létezik, ez tapasztalat. Mondják, hogy öl, butít, nyomorba dönt, és ez így is van. Persze, más, ha az ember társaságban iszik, alkalmanként (és persze bizonyos határig), addig nincs is gond, a baj akkor kezdődik, ha magában kezd el inni, és nem tudja a határt.

Dohányzó emberrel sem kellemes együtt élni, zuhanyozhat, ahányszor akar, a cigifüst olyan mélyen beivódik a bőrébe, és a ruháiba, hajába, egyszerűen mindenébe, hogy nagyon nehéz elviselni egy nem dohányzónak. Nem mellesleg ez is sokba kerül.

2011. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül gondolok a részegségre...aki iszik, és annak lehet következményei..ugymint a ciginek..a cigi kárositja a tüdöt meg egyebeket...az alkohol a májat meg a nem tudommiket még...igy értettem.
2011. ápr. 24. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!