Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhat az állandó...

Mire utalhat az állandó alacsony pulzusszám? (50-55 között percenként)

Figyelt kérdés
A férjemnek általában ilyen alacsony a pulzusa. Amúgy ideges típus, ráadásul a rossz koleszterinje picit magasabb, mint kéne, a jó meg az alsó határon van. Az apjának 3-szor volt enyhe infarktusa. Féljek? Doki nem mond semmit.
2009. márc. 6. 19:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és vékony testalkatú, a vérnyomása pedig általában jó, vagy picit alacsony.
2009. márc. 6. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez lehet alkati dolog, de az edzettség jele is. Az 50 alatti számít kórosnak, efelett egy picit olyan mint az alacsony vérnyomás, ha nem okoz panaszt nincs igazán jelentősége.
2009. márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem gond az alacsony pulzusszám...nyugodj meg! :) Az csak annyit jelent, h teljesen rendben van a szíve. Csak megemlítem,hogy az enyém 48 napközben,kora reggel talán még kevesebb...de ez azért van mert edzek.. ugyh az alacsony pulzus nem számít betegségnek vagy vmi.. amugyis a kor haladtával van egy olyan idő,amikor az ember pulzusa egyre csökken,majd az öregedéssel megint kicsit megnövekszik... sztem rendben van!
2009. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van,apumnak is mindig ilyen alacsony,nekem és anyunak pedig a vérnyomásunk olyan,hogy reggel meg sem méri a gép,csak kávé után:-) Alkati dolog
2009. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2009. márc. 8. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!