Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alacsony pulzusszám anorexia...

Alacsony pulzusszám anorexia miatt?

Figyelt kérdés
Talán nem is az anorexia,hanem az étkezési zavar a helytállóbb. 3 hónapja fogytam le egy 'csodadiétával', egy hónap alatt elértem az álomsúlyt, 56-ról lefogytam 50-re. Ezt semmiképp sem szerettem volna visszahízni, így eleinte tartottam a diéta alapjait, ergo 1200 kalóriákat ettem. Habár nem híztam, folyamatosan csökkentettem a kalóriák számát... Hetente, két hetente 'csakhogy nehogy visszahízzak'. Mostmár 600-at is alig alig eszek meg... Pár hete megfigyeltem az észveszejtő gyengeséget, és megmértem a vérnyomásom.. 95, 55, 41(->pulzus)... és mindig ekörül mozognak az értékek.. Próbálkozom kikecmeregni ebből az egészből, de csak fogyok és fogyok, már 44 kiló vagyok a 166 centimhez..:( Az alacsony pulzusom emiatt lehet? Milyen hosszútávú következményei lehetnek ennek a hülyeségnek? Kérlek segítsetek!
2011. jún. 28. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd magad elrettentő példaként minden ilyen libának, aki fölöslegesen akar fogyni.
2011. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha van egy kis eszed azonnal elgaloppírozol egy orvoshoz mert ha a szived teljesen legyengül az végzetes lehet. A fáradság a gyengeség az alultápláltság jele. Miért nem táplálkozól egészségesen a csokidiéta csak egy hülye őrület. Én is túlsúlyos voltam és rendes táplálkozással fogytam egy hónap alatt 7-8 kg-ot. Csak annyit tettem hogy délig ettem szénhidrátot utána nem. És cukrot meg cukrozott dolgokat sem. Krumpli, rizs, tészta csak keveset és ritkán. Mindent ettem csak nem mindegy mikor mivel mennyit. Ez a lényeg. De dőlj be minden hülye diétának.

Ha örvénybe kerültél amiből nem tudsz kimászni annak valami lelki oka van és csak orvos segíthet. Ez az összes szervedet érinti leállhat a veséd, szívzavarok stb. Irány az orvos.

2011. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
javítás: Ne dőlj be minden hülye diétának!!!!!!!!!
2011. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első: Tudod te milyen érzés sírva fakadni egy falat elfogyasztott ételtől, amit régebben olyan jóízűen megettem, majd egy éjjel forgolódni a lelkiismeretfurdalás miatt? Én nem kívánom ezt senkinek...Próbálkozom, de annyira nehéz...És nagyon elszomorított a válaszod,segítségért írtam ki a kérdést...

Második: Én életem legnagyobb hülyeségének gondolom azt a pontot, mikor beleugrottam ebbe a csodadiétába. Ott rontottam el, egészségesen is tudtam volna fogyni, de nem, nem néztem körül eléggé és ez lett a gyümölcse. Úgy érzem egy ördögi körben ragadtam, hiszen ha normálisan kezdenék enni a duplája pakolódna rám, ami azt hiszem lelkileg újabb rúgás lenne... Köszönöm a válaszodat!

2011. jún. 29. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Lehet, hogy elszomorít ,amit írtam, de az anorexián először sokkterápiával lehet segíteni, ha nem , akkor irány az orvos, de először pszichiáter.

2011. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sokkterápia-ez mit takar pontosan?
2011. jún. 29. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt amit elértem a kérdésedre adott válasszal, SOKKOLT és talán észbekapsz!


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..


Ha ez te vagy, akkor elértem célomat, de azért egy pszichológust keress fel, sokat tud segíteni.

2011. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!