Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Összefüggésbe hozható ez a...

Összefüggésbe hozható ez a serdüléssel? ( Rövid kérdés, elég hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés
2 hónapja töltöttem a 15-öt. Az utóbbi 1 hónapban sok minden változott rajtam. Elkeztem mutálni minimálisan.Több pattanásom lett, jobban szőrösödtem és a többi. Ami a serdüléssel jár. De pár dolog is megváltozott ami nekem nem normális dolog. Rendszertelenül étkezem. Van olyan nap mikor naponta csak 1-2x eszek mert nem kívánom az viszont olyan is szokott lenni amikor napi 6x is eszek változó adagokban.Ez van 1 hónapja és azóta nem híztam. Talán felgyorsult az agyagcserém? Olyan is szokott lenni, hogy alszok napi 11-12 órákat és reggel alig birok kikelni az ágyból.Pedig nem vagyok fent sokáig.Viszont mikor sportolok nem olyan hamar fáradok ki, ezt jobban a biciklizésnél vettem észre. Akkor ez összefüggésbe hozható a serdüléssel? Méreteimhez képest a táplálkozásom elég fura mivel csak 155 cm-er vagyok És tényleg rengeteget eszek.
2011. jún. 27. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, akár a meleggel is összehozható, melegben pl az ember kevesebbet eszik, kifárad hamarabb, nemnagyon tud aludni, vagy épp az ellenkezője. Próbáld rendszerezni a kajálást, vedd rá magad, hogy minden nap 5ször egyél kisebb adagot, mindig ugyanabban az időben. Most nincs suli, kicsit másabbak így a napok, lehet ez is betett neked.
2011. jún. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehetséges, mivel suliidőbe vagy 3/4 6-kor vagy 3/4 5-kor keltem és ez a fáratség most jön ki rajtam.Amúgy a rendszertelen evéskor több az hogy kis adagot eszek.
2011. jún. 27. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!