Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hátam egy ponton mindig...

A hátam egy ponton mindig fáj, viszket, bizsereg. Ha a párom pl simogatja a hátamat, és azon a ponton elidőzik, akkor hirtelen éles fájdalmat érzek, mintha egy kést szúrtak volna belém. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami idegi eredetûnek tûnik, lehet gerincprobléma. Menj el a háziorvoshoz, biztos ad beutalót ortopédiára vagy neurológiára.
2011. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezeknek a tuneteknek oka van, tehat jeleznek Neked. Feltetlen menj el orvoshoz!

A viszketes, bizserges jelezhetne a cukorbetegseget is, de mar a fajdalom az nem, az mas betegseget jelez.

2011. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Cukorbeteg biztosan nem vagyok, mert mostanában voltam terheléses vércukor mérésen, és 5,1 a cukrom. Az inzulinom viszont magas, úgyh inzulinrezisztenciám van, ami a cukorbetegség elődje úgymond. Viszont édesanyámnak gerincvelődaganata volt, most meg gerincsérve van, úgyh kicsit félek, hogy esetleg örökölhettem vmit...
2011. máj. 13. 13:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Az Edesanyad betegseget nem fogod orokolni, csak abban az esetben, ha Te is ugyanolyan eletmodot folytatsz.

Figyelj oda a tartasodra, ne emelj nehez targyakat stb., figyelj oda az egeszsegedre, kezdjel el relaxalni, nagyon fontos, hogy megtalald a modjat, hogy ellazulj, s kikapcsold az elemedet!

2011. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!