Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat fizikai fájdalmat a...

Okozhat fizikai fájdalmat a boldogtalanság az állandó rossz kedv?

Figyelt kérdés
Lehet nem teljesen érthető a kérdés ezért elnézéseteket kérem.A környezetemből beszélték ezt belém úgy érzem,hogy az állandó boldogtalanságom a rosszkedv és a mogorvaságom miatt vannak fájdalmaim (idegi alapon).Én is észreveszem magamon ezeket a jeleket nem tagadom de leginkább itthon jön ez elő.Taszítok mindenkit az itthoniak közül.A fájdalom már az egész testemre kihat.Főleg ízületi problémáim vannak nyaktól talpig hol elmúló aztán visszatérő néhol állandó fájdalmak.Valóban hozzájárulhatnak a lelki dolgaim a fájdalmakhoz,kisugározhatnak?Sportoltam is de a fájdalmak miatt leálltam.Volt pár év kihagyásom a sportban de azelőtt semmi bajom nem volt,még fiatal is vagyok nem a korral járó ízületi problémák szerintem.Remélem érhetőbb lett így a kérdésem.Csak komoly válaszokat légyszives
2011. nov. 11. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak hogy okozhat, okoz is.

Én sose jártam orvoshoz, mindíg a lelki eredetén dolgozok a betegségeimnek. Gyógyszert már ki tudja mióta nem szedtem.

Ha érdekel, hogy mi áll a fájdalmad hátterébe, olvasd el a könyv ide vonatkozó részét.

Vedd meg, hogy mindig kéznél legyen.

A linket küldöm.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

nem tudom hallottál-e már ilyen esetekről, de vannak olyan nők akik a terhesség összes jelét produkálják, miközben nem is állapotosak, vannak olyanok, akiknek bizonyos okokból nem is lehet gyermekük. mégis megnő a hasuk, kimarad a menzeszük, stb., csak mert annyira szeretnének babát. az elménk hihetetlen erővel bír!

"megtört-szív-szindróma" a szív megbetegedése, vmilyen trauma következtében, évek alatt alakul ki, pl. ha vki elvesztette egy hozzátartozóját.

anorexia, bulémia: betegségek, melyeket maguknak okoznak a benne szenvedők, mármint az agyuk (nem úgy értem hogy ők a hibásak!!)

már kb egy éve nem voltam levert és ugyanígy beteg sem, viszont pár hete elég rossz kedvem van, és íme az eredmény: láz, fáj az egész testem..

ezek alapján meglehetős bizonysággal kijelentem, hogy igenis okozhat ilyen problémákat, és valószínűleg okozza is a panaszaidat!

2011. nov. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitok és köszönöm a linket:)
2011. nov. 12. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen megfoghatatlan lelki fájdalommal jár, de simán van olyan rossz közérzet mint egy gyomorfájás. Egyébként meg inkább alvászavar, levertség, melankólia a tünetek nálam.
2012. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!