Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már mindent kipróbáltam, mit...

Már mindent kipróbáltam, mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Már mindjár egy éve történt hogy mononukleozisom volt, ami nagyon legyengitette az immunrendszeremet es azota folyton meghülök, ami normál esetbe nem olyan nagy baj, 2 vagy 3 nap hiányzást nem olyan nehéz betopotolni és már megszoktam, de most vannak a dolgozataim és nem kellene hiányozzak, viszont ma megint elkezdett fájni a torkom, és mint mindig most is egy csomo mindent kiprobáltam hogy ne verjen le a hülés, de attól félek hogy ahogyan máskor most sem lessz hatásos. Már ittam forró teát, gargalizáltam, bekötöttem nedvest rongyal a torkomat, vettem strepislst és coldrexet, de ezt mindig megcsinálom mégis lebetgszek... Szerintetek mit tehetek még? Ha tudtok segitsetek, kérlek.
2011. máj. 3. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg valami immunerősítőt szedni..vannak jó vitaminok. Nem mondom, hogy egyből segíteni fog, de próbáld meg:/
2011. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jajj ezt kihagytam, elég sok ideig szedtem öket, de ugyanugy meghültem plusz elkezdtem hízni.
2011. máj. 3. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ezektől híztál. A férjemnek is ez volt mononucleosis infectosa és majdnem belehalt 15 éve.Neki ezután megzavarodott az agyalapi mirigye és 130 kilósra hízott. Most ment el dokihoz, mert semmitől nem tudott lefogyni.

Kiderült,hogy a szervezete mindent felvesz amit megeszik, még a víztől is hízik. Most kap gyógyszert ami a vércukrot szabályozza és a doki azt mondta, valószínűleg újra helyre fog állni a pajzsmirigye és az agyalapi mirigye ettől.A pajzsmirigy eredménye olyan alacsony lett, hogy azt mutatja alig működik.

Most fogy, minden héten fél és 1 kilót.

El kéne menned egy endokrinológushoz és elmondani milyen betegséged volt.

2011. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, de én csak akkor híztam mikor szedtem az erősítőket, mikor abbahagytam visszaalt a rendes súlyom, viszont nálam nem volt ilyan nagy a súly változás 52 és 55 között. Ez azért volt mert a vitaminoktól és az erösítöktöl megjött az étvágyam és többet ettem.
2011. máj. 3. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan vitaminokat szedtél, amiben rossz volt az összetétel: pl. a benne lévő B-vitaminok mellett nem volt elég C-vitamin, ezért nőtt az étvágyad. Ha megfelelő mennyiséget, és megfelelő összetételben szeded a vitaminokat, akkor az immunrendszered megerősödik, és már nem fogsz lebetegedni. Ezeket saját tapasztalataimból írom, mi a dr Lenkei vitaminok közül a Közepest szedjük már 8 éve, plusz C-vitamint a napi 2500mg mellé ami a közepesben van, még 2-3000mg-ot. Azért szedünk ilyen mennyiséget, mert ennyi kellett ahhoz hogy eredményeket érjünk el az egészség visszaszerzésében. Mára a folyamatos vitamin ellátás eredményeképpen elmúlt a gondom a gerinc sérvemmel, izületi problémáim megszűntek, a férjem visszerei már sosem fájnak, nincs gyulladásban a lába. Mindenkinek csak javasolni tudom a nagy adag vitaminokat, mert annak ellenére hogy rémhíreket lehet hallani arról milyen veszélyei vannak, bárki nyugodtan kipróbálhatja, hiszen ezek létfontosságú anyagok, a szervezetnek nagy-nagy szüksége van rájuk, de nem a 60mg C-vitaminra, ami teljesen hatástalan. Ja, és nincs vesekövünk!!!!
2011. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!