Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadós vagyok, már...

Nagyon izzadós vagyok, már mindent kipróbáltam, mégsem lett jobb, hová, kihez fordulhatok ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Iszonyúan tudok izzadni, a hónaljam szinte mindig, de ahogy kicsit melegebb lesz, vagy sietek, rohanásban vagyok a derekam, hátam, nyakam, arcom is izzad. Baromi kellemetlen tud lenni, ha nyáron a tűző nap után bemegyek egy boltba, és folyik a víz az arcomról, ruhámról. Egy csomó dezodort, testpermetet kipróbáltam, mégsem használt semmit. Van némi súlyfeleslegem, de fogytam az elmúlt fél év alatt 13 kg-t. Ettől sem változott semmi. Kb a tinikori változásoknál alakult ki, de sajnos azóta is megmaradt, sőt szerintem a verejtékezés mértéke nem csökkent, inkább nő. Jön a jó idő, előre rettegek, hogy mit fognak rólam gondolni az emberek.

Van erre valami megoldás? Utalhat bármiféle egészségügyi problémára? Ha igen, milyen orvoshoz fordulhatnék ezzel?

22L


2011. ápr. 5. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld ki a Solutio Antisudoricát, magyarul izzadás elleni folyadék. vény nélkül kapható, van mellékelve útmutató.
2011. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is izzadós vagyok nincs feleslegem és én úgy oldottam meg (ingben járok leginkább) hogy alá veszek egy ujjatlan pólót, hintőpor is segít.
2011. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallottam erről, köszönöm. Bár kétségeim vannak vele kapcsolatban, mert nem tudom arcon vajon lehet-e használni. A tájékoztató hónalj, lágyék, tenyér-talp területeket írja, egyebet nem. Nekem meg gyakorlatilag a komplett felsőtestem kellene vele kezelni...
2011. ápr. 5. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudnék ajánlani kiváló minőségű dezodort is, meg fogyókúrás programot is, olyanokat, amiket aligha próbáltál. Az általad írottak alapján viszont valószínűleg tényleg orvossal kéne konzultálnod. Nem azért, mert beteg lennél, hanem vannak kihívásaid, amire egy hozzáértő orvos komoly segítséget adhat. Néha egész meglepő egyszerűenn lehet az ilyesmin segíteni, de előbb ki kell deríteni, hogy pontosan mi is okozza a leírt tüneteket. Ismerek olyan orvost, aki ezen a területen dolgozik sok éve, és már rengeteg páciensének segített. Ha írsz privátot, szivesen ajánlom.
2011. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is. Úgy izzadok, mint egy csataló. Állandóan nedves a hónom alja, a hátam, a mellek alatt, a derekam, a tarkóm. Utálom már nagyon. A legkisebb fizikai aktivitástól is megizzadok. Én is kipróbáltam már mindent, de nem használt semmi. Mostanra már csak a remény maradt, hogy egyszer csak-csak kimászom végre ebből a klimax korból, és végre megöregszem.
2011. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha így áll a helyzet, lehet mégis neki kell vágni egy orvosi vizsgálatnak.házidokitól egy laborbeutaló,hormonszintre is. aztán utána lehet, hogy

megfelelő szakorvoshoz küld.

nagyon megértelek,remélem sikerül megoldást találnod.

üdv.

2011. ápr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!