Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ez már idén...

Lehetséges hogy ez már idén bekövetkezik? (Rövid kérdé, hosszú válasz)

Figyelt kérdés
Kisnövésű vagyok 156cm-er és 15 éves.Apukám szerint már idén nyáron biztosan megindulok a növésben és leszek max. olyan 170 körüli,mivel ő 164-165cm magas. Nem tudom, hogy beleszámít-e, hogy 73 kg vagyok. De sportolok!!!!!!!!!!!!!
2011. máj. 3. 21:35
 1/2 anonim válasza:

lehetséges! én is gyorsan nőttem és sokat!

viszont(ha nem veszed tolakodásnak) 156 cm-hez 48-56kg lenne ideális...így nem túl egészséges

2011. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom :S De mostanában igyekszem többet mozogni.Vagyis eddig is sokat mozogtam mivel heti 2-szer van edzésem és napi szinten elmegyek bicikizni ha időm engedi,de azt is meghajtom mert szeretek gyorsan menni, megmég általába erdőkre szoktunk kitekerni és ott szoktunk túrázni, De most tervezem hogy eljárjak majd futni.
2011. máj. 3. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!