Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiütés a víztől, mi lehet ez?

Kiütés a víztől, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Minden fürdés után, kis apró pöttyök jelennek meg rajtam, van amelyiknek fehér pötty van a közepében mint a pattanásnak. De sajnos nem nagyon akarnak elmúlni! Mi lehet a probléma? A válaszokat előre is köszi!
2011. máj. 3. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tusfürdő cserére vár, vagy a szappan!
2011. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ha mindig csak akkor van, ha fürdesz, akkor lehet, hogy túl klóros a víz, és nem szereti a bőröd...

persze ez csak ötlet...de nekem ez ugrott be erről a kérdésedről...

remélem segítettem:)

2011. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet a víz túl klóros, és milyen tusfürdőt vegyek?
2011. máj. 3. 23:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnék a helyedben egyszer sima tiszta vízzel fürödni, tusolni. Ha utána is jelentkeznek a pöttyök, akkor a víztől van nem tusfürdőtől. Ha nem, akkor nagyon érzékeny a bőröd, lehet hogy gyógyszertárit kéne venned, vagy tesztelgetned mit bír a bőröd. Barátnőm bőre csak és kizárólag a kék dove tusfürdőt bírja, a többitől sajnos kipirosodik a bőre, viszket meg minden, szenved tőle.

Vannak érzékeny bőrre kímélő tusfürdők, de nem tudom melyek azok. Talán itt neten is ha nézelődsz találsz valamilyent amit boltban is kaphatsz.

2011. máj. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi! nekem alapvetően nem viszketnek, csak maguktól kijönnek! Akkor reggel megpróbálok sima vízzel lefürödni, de szerintem a víz lesz a bűnös! Köszi!
2011. máj. 3. 23:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zuhanyozol, hanem kádban fürdesz, a kád tisztítására használt vegyszer is okozhat allergiát, ami akármilyen alaposan is mosod ki, rajta marad. Nekem ez volt a "hunyó".
2011. máj. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Zuhanyzom, és nemrég fürödtem tiszta vízzel, tehát semmi tusfürdő meg ilyenek, és újabbak jöttek ki:S Most ilyenkor mit lehet csinálni a vízzel?
2011. máj. 4. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a manna szappan oldalát.
2011. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!