Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen kiütés? (terjed)

Ez milyen kiütés? (terjed)

Figyelt kérdés

a tenyeremen jelent meg,máskor is volt már ilyen,de most elkezdett viszketni a lábam meg az alkarom is,

bárányhímlős már voltam,tegnap beteg lettem,a torkom lett piros,valószínüleg begyulladt,és még ma volt az első hogy egy antibiotikumot bevettem,attól is lehet? allergia valamire?

köszönöm a gyors és okos válaszokat előre is,(a kiütések olyanok mint a kisseb pattanások)


2011. szept. 17. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
lécci sűrgős
2011. szept. 17. 22:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikumtól nem valószínű, mivel azt már azután kezdted szedni, hogy már volt előtte is kiütés, viszont ne csak egyet egyet szedj be, és ne úgy hogy nem orvos írta fel, az antibiotikum nem gumicukor, vagy nem strepsils (ez jobb hasonlat) a felelőtlen antibiotikum használat eredménye, hogy mára ennyi rezisztens baktérium faj alakult ki... kisebb pattanások tehát nem piros a közepük?
2011. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és miből gondolod, hogy tudunk válaszolni? orvos is csak akkor tudna, ha megnézné.Még akkor sem biztos, lehet, hog csak tesztek után.
2011. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az antibiotikum után jelentek meg+a por ért hozzá a kezemhez ELŐSZŐR,és a kérdés megírása után hasmenésem is volt és irta a dobozán hogy túlérzékenység esetén hasmenés is lehet
2011. szept. 18. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!