Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg bírja magát fojtani egy...

Meg bírja magát fojtani egy ember? És úgy hogy simán nem vesz levegöt, akaraterőből?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 23:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem tud megfulladni így, viszont hallottam olyat, h valaki így halt meg (víz alatt versenyeztek, h ki tud tovább lent maradni, és ő nyert:S )
2009. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Kedves KÉRDEZŐ! Nagyon szomorú vagyok, mert az érzem ki a válaszokra adott kommentárokból, hogy VALAMIRE készülsz!

Ne próbálkozzás semmivel, amivel eldobhatod magadtól az életet. Élni nem könnyű, de nem véletlenül születtünk erre a földre. Feladataink voltak, vannak és lesznek. Tegyél a magad boldogulására.

Egy - koránál fogva - majdnem bölcs nagymama, írja ezt neked.

2009. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne lehetne bajod!!! Ha szerencsétlenül csinálod, az oxigénhiány miatt agykárosodást szenvedhetsz vagy a tüdőd nem bírja vagy a szived stb. Hülyeség ezzel szórakozni.

Az agynak pár másodperces oxigénhiány is számít sokszor, és hatalmas visszafordíthatatlan dolgok történhetnek.


És ezt orvosoktól tudom, nem én hordtam össze.

2009. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
42%
az öngyilkosságnak több más, kevésbé kellemetlen és macerás formája is van. nem hinném, hogy az akar lenni, de nyugodtan írj még ilyen kérdéseket, kedves válaszoló, szívesen segítek:)
2009. márc. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább mással múlasd az időt!

Oxigénhiány miatt olyan agykárosodást szenvedhetsz, hogy akár beszélni se fogsz tudni. Ha pedig elájulsz, komolyan megsérülhetsz, akár be is törhet a fejed. Szerintem nem poénos ezzel szórakozni, mert a végén kórházban feküdve fogod bánni a dolgot.

A kérdésedre válaszolva:

Nem, nem tudod magad megfojtani, legalábbis így nem, mivel egy feltétlen reflex a légzés. Úgy ahogy a szívverésedet sem tudod befolyásolni.

2009. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Elöször is, nem akarok öngyilkos lenne, semmi ilyesmi!

Csak érdekelt a dolog, mert az fajta gyerek vagyok, aki szereti/né irányitani az életét, meg a testét.

Érzek magamban annyi akaraterőt és fájdalomtűrést, kiváncsi voltam rá. De ilyen veszélyes következményekkel persze nincs kedvem próbálkozni max majd a 100. szülinapomom :)

A választ végülis megkaptam: a légzés feltétlen reflex, ezért semmiképpen se tudná megfojtani magát egy ember. köszi

2009. márc. 9. 21:52
 17/18 anonim ***** válasza:
35%
Senki sem tudja magát megfolytani magát önakaratból! Az már más tészta milyen következményi lesznek...agykárosodás..és ami a legrosszabb, hogy a tüdőd/agyad is károsodhat, a legrosszabb estben a tüdőd szabályosan "szétrobban". Szóval, ha megakarod tanulni irányítani a tested, akkor ne a kínzásával/károsításával kezd.
2009. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
59%

Ekkora egy hulyeseget.

Hogy birnad magad megfujtani, amikor mar addig szoritod a nyakad, amig majd nem el nem ajulsz, akkor mar az agyad nem kuld impulzust a kezednek, mert mar elkabultal, es igy nem fujtod magad tovabb!!!!

2010. febr. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!