Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg bírja magát fojtani egy...

Meg bírja magát fojtani egy ember? És úgy hogy simán nem vesz levegöt, akaraterőből?

Figyelt kérdés
2009. márc. 8. 23:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Szia!A multkor néztem a Dr.G-t,abban volt egyolyan eset,hogy egy kisfiú így halt meg,ezzel szórakoztak,hogy sikerül-e.De a végzetes napon egyedül volt,és nem tudtak rajta segíteni.
2009. márc. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert feltétlen reflex a levegővétel.
2009. márc. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Valahol olvastam régen, hogy senki sem tudja magát megfojtani :)


Én kiskoromban sokszor meg akartam halni, amikor szüleim veszekedtek, és gondoltam majd megfulladok, ha nem veszek levegőt. Nos... sosem sikerült :D

Volt amikor még a párnát is a fejemhez szorítottam, amikor már levegőt akartam venni.


Szerintem erre senki nem képes, ha akarja, ha nem.

Legtöbbször pedig, amikor már nem bírja tovább, másképp látja és meggondolja magát.


Az életösztön nagyon erős.

Esetleg egy agyilag sérült ember, lehet, hogy meg tudja tenni, de nem hiszem, hogy olyannak is sikerülne.


Szerintem ez nem lehetséges. Se az első sem pedig a második eset, amiről a kérdésedben írtál.

2009. márc. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is hallottam hogy feltétlen reflex stb...

De szerintem meg nagy részt csak nagyon erős akaraterőn múlik, vagyis így gondolom. Meg így is érzem, de még nem akarom gyakorolni :)

2009. márc. 9. 00:26
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet. Legfeljebb ha közben zacskót húz a fejére. Egy idő után az oxigénhiánytól elájul, és eszméletlenül reflexből lélegezni fog.
2009. márc. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez 100% hogy így van ?

És nem tudja vki hogy addig mennyi idönek kell eltelnie kb ?

2009. márc. 9. 00:33
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Tuti biztos.

Nem tudom pontosan, néhány perc, amíg oxigénhiány lép fel. De közel sem biztos, hogy valaki bírja egyáltalán odáig. És régebben sokszor próbálkoztam, de még az ájulásig sem jutottam el, muszáj volt levegőt vennem.

2009. márc. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
az utolsó válaszolónak van igaza. az oxigénhiánytól először nem meghalsz, hanem elájulsz. akkor újra lélegezni kezdesz.
2009. márc. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Egy ismerősöm általánosban sokat szórakozott ezzel, egy pár perc után elájult. Szakközépben sokmindent így úszott meg, mert elengedték haza, nem tudták mitől ájult el. 2-3 perc múlva felkelt. De szerintem sem lehet, mert rákényszerülsz, hogy vegyél levegőt. Én még ájulásig sem bírtam soha.
2009. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát jólvan srácok köszi szépen mindenkinek a válaszát!

Akkor ezekszerint próbálkozhatok, maximum elájulok és más nagy bajom nem lesz ?? Kiváncsi vagyok meg tudnám e csinálni.

2009. márc. 9. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!