Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne felhízlalni,...

Hogyan lehetne felhízlalni, az anorexiásokat a kórházba hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

tesóm 1,5 éve szült. Elötte normál testalkata volt. A szüléskor felszedett kilókat a szoptatással leadta,még többet. csont és bőr,és nem tud hízni.

vhol az is közre játszik h rendszertelenül eszik. vanh egész nap semmit mert nem tetszik neki a kaja amit anyám főzött,van h ugymond két pofára zabál ha jó kaja van itthon.

Már csont és bőr,kinn vannaka bordái is. Olyan mint ha anorexiás lenne. Anyukámmal azon vagyunk h kicsit felhízlaljuk. De nem tudunk mindig olyan ételt csinálni amit tuti h szeret,és amiből sokat eszik mert nem vagyunk vmi gazdagok.

Nekem az jutott eszembe h tápszert kéne neki mint a babáknak,h nőjjőn a súlya. Vagy ez felnőttnek nem használ? A másik meg az akik edzeni járnak ők isznakj ilyen protein italt vagy micsodát,h hízzanak és arra építsék ki az izmokat. Az jutott eszembe h nekünk is olyat kéne itatni a tesómmal,csak ő nem járna edzeni így talán hízna kicsit.

Bármilyen ötletet szívesen várok,mert már rossz rá nézni a tesómra annyira vékony!

Elsősorban olyan ötlet lenne a leghasznosabb ami nem túl drága(nem több 10.000-ekbe kerülő gyógyszerek,ételek).

Köszönöm


2011. máj. 4. 13:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:11


Ez kegyetlen. Azt hittem csak itt tanácsolunk ilyen hülyeségeket. orvosilag ez sokkal kíméletesebben zajlik.

2011. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Az én tesóm nagyon magas,kb 170cm körül van. Azt mondja 51 kg,de sztem nincs annyi. rendesen kinn vannak neki a bordái!

Lóg raja az összes ruha!

[link]


kb ugy néz ki mint a legelső képen az ajtó elött álló lény

2011. máj. 4. 14:24
 13/19 anonim ***** válasza:

Így csinálták,ha hiszed,ha nem!Sőt,amikor a szobában lévő csapba öntötte a kajáját,és eldugult a lefolyó,akkor minket átköltöztettek egy másik kórterembe,őt pedig bezárták a szobába!A mosdó lefolyója alá pedig vödröt tettek,direkt nem csináltatták meg,hogy lássák,ha esetleg kiöntené.látogatót egyáltalán nem fogadhatott,senkit nem engedtek be hozzá.Mit gondoltál,hogy könyörögnek neki?Ja,és ott előttem közölte a főorvos vele,hogy van x napja,hogy elérje a 38 kilót,mert ha nem,akkor idézem:"Úgy kivágom innen,ne higgye hogy nem teszem meg!"

Hogy te hiszed vagy sem,az a te dolgod,ennyit a kíméletességről!

2011. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hiszek neked, mert hasonló helyzetben vagyok. Tudom, hogy milyenek az orvosok azokkal akik soványak vagy éppen kövérek. Egy átlagos súlyú ember azt hiszi, hogy olyan rohadt könnyű fogyni. Egy kövér ember azt hiszi, hogy hízni sokkal könnyebb mint fogyni. Pedig iszonyat kemény dolog amikor híznod kell. Ráadásul olyan könnyen rád verik, hogy anorexiás vagy, hogy a mai hóbort miatt nem AKARSZ enni és hízni.
2011. máj. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Bizony,szó szerint tömték.Úgy sajnáltam,sokszor már sírt,hogy nem bírja megenni,meg nem szereti a grízt,de erőltették belé,ordítottak vele,meg zsarolták mindenfélével.Nem kímélték..
2011. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a felvilágosítást. Azt hiszem ha arról van szó, akkor kihagyom a kórházi kezelést.
2011. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy hónapot voltunk együtt szobatársak a belgyógyászaton.Utána Őt átvitték a pszichiátriára.Mentem át meglátogatni,de nem engedtek be hozzá,akkor is éppen be volt zárva a szobába.Telefonját elvették.Hetekig volt még bennt,azután azt mondták,elérte a 38 kilót,és végre hazaküldték...Hisztisnek,nem normálisnak hívták.Remélem jól van,de sajnos csak a keresztnevére emlékszem,olyen hirtelen vitték át másik osztályra,hogy nem is volt időnk elköszönni egymástól.
2011. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Rendszeresen kéne ennie . Azzal,hogy cukrot cukorral vagy tésztát tésztával zabálna lehet,hogy hizna,de nem egészséges az biztos. Vegyesen egyen mindent.

Egyébként a bodybuilder.hun ki lehet számolni mennyi a kalóriaszükséglete alapjáraton,ezt kellene átlépni minden nap de nem szemét kajával

2011. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én voltam aki kiakadt a hizlalási módszeren.


Kedves Utolsó!

Látod pontosan erről van szó. Folyamatosan az egészséges táplálkozást sulykolják belénk, és akkor így, ilyen módon próbálnak segíteni tanult orvosok. Hasonló cipőben járok én is. Valahol sejtettem, hogy nem egy séta galpop az egész, de azt, hogy ennyire legrosszabb álmaimban sem gondoltam. Igen, bántak velem elképesztő módon orvosok. Aláztak meg olyan szinten soványságom és étvágytalanságom miatt, hogy attól is elment szó szerint a kedvem és bátorságom, hogy betegjogi képviselőhöz forduljak.

Én hízni akarok. Azért fordultam orvoshoz, hogy segítsen. De így ilyen alapon nem kérek belőle. Az orvosok azt mondják, hogy ez csupán az én hisztim. A médiából ugyanis az sugárzik, hogy legyél minél vékonyabb. Ez az ami hatással van rám. Megfelelni akarok a férfi nemnek a soványsággal.

Csak akkor nincsenek velem, amikor a próbafülkében sírógörcsöt kapok, amikor meglátom magam egy rövid nadrágban vagy szoknyában. Szörnyű, mint valami etióp. Akkor kinek is akarok megfelelni? Nem hiszem, hogy ez lenne az ami a férfiaknak tetszik.

Elgondolkodtam a történet után, hogy a kövérek, a drogosok, az alkoholisták orvosi szempontból beteg embernek számítanak. A soványok meg szimplán hisztisnek.

Igenis kegyetlen dolog valakit lefektetni és tömény cukorral meg egyéb dolgokkal tömni.

A te megoldásodat viszont kipróbálom hátha hatásos lesz.

2011. máj. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!