Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak a 14 éves ismerősö...

Mit mondjak a 14 éves ismerősömnek, hogy ne füvezzen? nem rég tudtam meg nem a barátom ugyhogy annyira nem érdekel, az ő dolga.

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
do not füvezz eszól
2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagytok barátok, akkor nem hinném, hogy megfogadná a tanácsodat és érdekelné a véleményed. Ha nagyon szeretnél rajta segíteni, akkor írj egy levelet névtelenül a szüleinek. Te nem nagyon tudsz mit csinálni.
2011. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a frászba, na meg mutass inkább egy olyan fiatalt, aki nem füvezik, mert az ritkább jelenség ...
2011. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad: az ő dolga.
2011. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja hát elég durva, hogy az alkohol a cigi és a fű olyannak van beállítva, mintha semmi bajod nem lehetne tőle és a világ legtermészetesebb dolga, hogy szombat este mindenki a padlón van a sok piától.


15/f

2011. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Javasold meg neki, hogy nézze meg a Rekviem egy álomért című filmet. Ez ugyan nem a füvezésről, hanem a drogokról szól, de a film után talán elgondolkodik.
2011. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 hellosztok ***** válasza:

hátt nem nagyon tudol mitt csinálni hisz ha már elkezdet füvezni akkor benne vann a dolgokba és kit tudjah mimást csinál! de visza térve a kérdésre hát beszéges el vele vagy a családjával bár én szerintem elöször vele és mond el neki hogy mire vezethet a dolog stb... az a lényeg hogy próbáljál vele beszélni hát ha elöször lehet nem fog rád halgatni de legaláb átt gondoljah a dolgot mire vezet ez az élet mod!

(de nem vagytok jóban akkor ugy se fog halgatni rád)

2011. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Érdemes megkérdezni tőle,miért csinálja,boldogtalan? Ez egy pótcselekvés keresi a boldogságot,van aki zabál vagy épp kápszerezik.Mond el neki hova vezet ha nem hagyja abba,és ha akkor csinálja,akkor ez van,már az ő gondja,de lehet pár jó beszélgetés és rájön ,van kiút a bajból és nem ez :-((
2011. máj. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én néha iszok, és hetemte legalább 1szer vizipipázok, de soha nem voltam részeg és soha nem fogok drogozni, szóval sztem ne általánosítsatok. ha meg vki olyan hülye 14 évesen h füvezik, annak momdhatsz bármit, nem fog leszokni róla...


15/f

2011. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
alapból elég hülye nem is érdekel :D
2011. máj. 5. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!