Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kullancsal kapcsolatos? FONTOS!

Kullancsal kapcsolatos? FONTOS!

Figyelt kérdés
Ha pl. nem olyan helyen van amit teljesen látok mint pl a hátam, fülem, nyakam. Stb.. és a kullancs megy a hajba? Ott is lehet? vagy esetleg a nemi szerveknél ? / nőknél/ és mik a tünetei azon kívül hogy bepirosodik ?
2011. máj. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell mással megnézetni azokon a helyeken, szólj anyukádnak vagy a párodnak!


Fejedet tapogsd át, oda is belefúrhatja magát illetve a kullancsnál viszkedni szokott a bőr, ott figyelmesen meg kell vizsgálni a bőrt. A hajas fejbőrt egyébként nem annyira kedveli..inkább a puha részeket szereti.


Nemi szervnél még nem hallottam-nőknél, de a herezacsiknál el tudom képzelni, mert a hajlatokat szereti. Azt látod, ott is át kell nézni, meg mindenhol, mert bárhol előfordulhat.

2011. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. máj. 6. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kullancs van benned nem nehéz megérezni, mert nagyon viszket. Én már rengeteget szedtem ki magamból (sokat vagyok a természetben), és ha nem láttam, akkor szinte mindig a viszketésre lettem figyelmes. A hajban egyébként nem szokott lenni, a nemi szerveket viszont imádja.
2011. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem is a nemi szervemnél volt már háromszor is, de nekem egyáltalán nem viszketett, csak fürdés közben vettem észre, hogy ott van. Kiszedtem egy szemöldök csipesszel, utánna kicsit bepirosodott a helye, de semmi baj. 23/L
2011. jún. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!