Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » TB-vel kapcsolatos kérdés....

TB-vel kapcsolatos kérdés. Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Miután befejeztem a sulit több hónapig nem járt a tb támogatás. Utána félévig kaptam, mivel dolgoztam és most március óta nincsen.Egy hónapja elmentem a háziorvosomhoz és jelezte, hogy megszűnt a támogatás. Egyetlen csekket sem küldtek az elmaradásokról. Az lenne a kérdésem, ha csak mostantól kezdem el fizetni a tb-t és visszamenőleg pedig nem fizetem még ki, akkor igénybe vehetek e orvosi ellátást/szolgáltatást?
2011. okt. 29. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is van vagy egy év saram, amikor se munka, se iskola nem volt, és már hiába fizetik jó ideje a TB-t utánam, le van tilva a kártyám, amíg nem fizetem ki az elmaradást.


valószínűleg így is ellátnának, de nem érdekel az egész, gusztustalannak tartom, hogy az állástalan szerencsétleneken be akarják hajtani a havi általányt, akiken be lehet, a tudjátok kiknek pedig ingyen van.

2011. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én is ilyen helyzetben vagyok...

az orvos ellát attól függetlenül hogy 20 éve nem fizetsz tb-t. az elmadaradást viszont be kell majd fizetni, nincs kibúvó az apehnál (én részletfizetést fogok kérni, mivel nincsen keresetem).

2011. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!