Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan betegedjek meg holnapra...

Hogyan betegedjek meg holnapra? ( egyszerű módszereket )

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Te már most beteg vagy,hogy ezt a kérdést feltetted!
2011. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Tök egyszerű: kilépsz egy vonat elé.
2011. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem, második, olyat kér, ami otthon is kivitelezhető. Vágd el a gázcsövet, az használ!
2011. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
24%
Igyál tejet,sört,málnaszörpöt,kávét,joghurtot,bort,pálinkát és egyél hozzá szamócát,jó sok szalonnát,5 kanál disznózsírt,4-5 tojást nyersen,egy csomag száraztésztát.Tuti egész nap a budin fogsz ücsörögni és nem kell menned sehova,még az is lehet hogy lefordulsz róla és magad alá f.sol.És többet még csak beteg sem akarsz majd lenni.Ha egyáltalán túléled gyomormosás nélkül.
2011. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nem akarsz menni suliba, lesz valami tz, felelés vagy ilyesmi. Nem akarok most hegyibeszédet tartani, de ha csak most az egyszer akarsz ilyet tenni, akkor azt javaslom semmiképp ne tedd magad beteggé. Bármilyen módszerrel kárt okozhatsz magadnak. Bár megjegyzem rengeteg ember bármit megtenne, hogy ne kelljen betegnek lennie. Szerintem bőven elég ha elmész az orvoshoz, hogy hánytál és hasmenésed volt. Ezt úgysem tudja leellenőrizni. Gyomorrontásra is gyanakodhat vagy vírusra. Meleg időben gyakori a calici vírus és társai... De ebből tényleg ne csinálj rendszert!!!!!!!!!!! De azért írtam ezt, mert még mindig jobb, mintha komolyan kárt tennél magadban.
2011. máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen nem szerenték menni iskolába.. de ténylegesen megakrok betegedni de már mindent megtettem de nem szeretnék hasmenést meg egyéb dolgokat, csak keményen megszeretnék fázni.. DE SZÓSZERINT ENNEK AZ ÉRDEKÉBEN MINDENT MEGTETTEM :(
2011. máj. 8. 14:30
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
De ahhoz miért kell megbetegíteni magad????? Elmész párszor most estig(sőt még hajnalban vagy reggel is akár) a wc-re, a családnak tuti fel fog tűnni és ha megkérdezik, megmondod, hogy megy a hasad és hánysz. Hidd el, nem fognak bemenni veled a wc-re hogy ezt leellenőrizzék. Próbálj kedvtelen lenni, ha kajával kínálnak, abból se kérj mondván, hogy nem megy le egy falat se, nem érzed túl jól magad. Ha ezt ma végigcsinálod, anyukád elküld reggel a dokihoz. Semmiképp nem ajánlom, hogy valóban megbetegítsd magad!!!! Lehet sikerül így hirtelenjében elérni egy megfázást, csak abból könnyen mandulagyulladás vagy tüdőgyulladás is lehet vagy bármi szövődmény felléphet. Ne játssz ezzel!!!
2011. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
68%
Fáj a fejem,hányingerem van és fázom.Ha gondolod örömmel átpasszolom neked,akár ingyen is.
2011. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj,tuti jó tipp.Én is próbáltam még anno középsuliba!Fürödj fél óráig jéghideg vízzel,és még fél órát tartsd a zuhanyrózsát a tüdőd elé. Én ezt megtettem a hülye 16 éves fejemmel még anno.Én azért csináltam,mert 3tz-t írtunk volna egy nap.Másnapra:40°-os lázam volt,rázott a hideg és fél hang nem jött ki a torkomon.Még anno akkor nagyon örültem,hogy nem kell iskolába mennem.De most jön ám a bukkanó....1hónapig feküdtem,szedtem az antibiotikumot és ennek még a legtetejére 6TZ-t kellett bepótolnom,mert egy hónapig otthon voltam.Hidd el nem éri meg !Majd kijavítod azt a karó tz-t.

Akkor most figyelj: 14 éves fiacskám oda állt elém és tisztességesen megmondta,hogy ő bizony nem akar holnap iskolába menni.Erre az én válaszom az volt,hogy rendben,igazolom neked ezt az egy napot,de meg kellett ígérnie,hogy azon a szabadnapon megtanulja az adott anyagot.Megtanulta,írt egy 5ös tz-t.És bizony nem bántam meg,hogy adtam neki egy szabadnapot,mert tisztességesen azért kért meg arra,hogy adjak neki egy szabadnapot,hogy megtanulja az anyagot és nem azért,mert elakar lógni a haverjaival.

2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sssaszem ***** válasza:
40%
Ne legyetek beteg, tudjátok, hogy mennyien lennének azok egészségesek akik betegek? Ti egészséges fiatalok el sem tudjátok képzelni, hogy egy rákos beteg mennyit küzd azért, hogy életben maradjon és újra egészséges legyen. Ti meg itt nyavalyogtok, hogy dolgozat vagy egy munka miatt. Hát ezért álljon meg a menet. Majd ha ti kerülnétek olyan helyzetbe, akkor majd sírhatjátok vissza az egészségeteket.
2018. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!