Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Víztisztító: kamu vagy valóság?

Víztisztító: kamu vagy valóság?

Figyelt kérdés

Voltam olyan cégek eloadásán akik víztisztítót mutattak be. (mivel több ilyen van most lényegtelen melyik cég termékérol van szó) Kb. mind uolyan elven muxik ahogy bemutatták. Bemutatták, h milyen sok szennyezoanyag ill. kémiai anyag van a vizekben. ARzén, ólom, gyógyszermaradvány stb. Ezt még mind el is hiszem DE! Mutattak ilyen "poharas trükköt" ahol 1 pohár vízbe tették az általuk szurt vizet és mellette 1 bármilyen más folyadék, üdíto, ásványvíz v. bármi. Beletettek vmi fém szálat amit cxsak elektrolÍzis-nek neveztek majd az o tiszta vizük fehér maradt viszont a más víz az elzöldült. Azt még el is hiszem, h a csapvíz elszinezodött dehogy az ásványvíz is uolyan koszos legyeen mint bármilyen más víz ez nekem fura. Fura mert az ásványvízbe, h kerülne arzén, ólom, és gyógyszermaradvány, mikor azt a hegyekbol bányásszák?! Szal akkor ez alapján azt kell gondolnom, h az o fémrúduk bármilyen vízet elszinez csak az övéket nem azért, h +gyozzenek, h midnen víz koszos csak az övék tiszta. (Na lehet, h az desztillált víz amit nem szinez el nem?) Ha viszont valóban nem csalás ez a "poharas mutatványuk" akkor viszont, hogyan lehetséges az, h az ásványvíz v. ártézi víz is uolyan szennyezett mint bármilyen üdito v. csapvíz??

Továbbá tudtommal uilyen tipusú a városi vízszurés is. Ha nem akkor hogyan muködnek ezek a víztisztítók, h ennyire +tisztítják a vizet??


2011. máj. 8. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de engem is érdekelne a téma. Ahová költöztünk, egyelőre csak kútvíz van, én meg nem szeretnék havonta vagy 10ezreket költeni ásványvízre -.-
2011. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kamu, nálam is volt egyszer egy ilyen előadás (Ökonet) és én magam választottam ki, hogy melyik elektródát(?) melyik vízbe tegyük, én szolgáltattam a csapi, az ásvány- és a tisztított vizet is. Működött, és utána fordított pálcákkal is.
2011. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem nem ér annyit,amennyiért árulják. Biztos szűr, de mondjuk mifelénk elég jó a csapviz.
2011. máj. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Amit a vízben látsz, az vas-oxid. Ha az ő vizük tiszta, akkor egyszerűen nincs benne elég ion, ami vezetné az áramot. Az ilyen víz nagy eséllyel tisztább is, de ebből arra következtetni, hogy akár a csapvíz, akár az ásványvíz szennyezett túlzás.
2011. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ásványvíz nem szennyezett, csak vannak benne olyan elemek amik kiválnak/átalakulnak az elektrolízis folyamán. Ezek az ásványi anyagok. Az ásványi anyagokból sem mind hasznos a szervezet számára. A csapvízben megtalálhatóak ezek az ásványi anyagok valamekkora mértékben csak abban még sok szennyezőanyag is van.

A tisztított vízben nincsenek benne ezek az ásványok, ezért nem is ásványvíz.

2011. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!