Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kávé+energia ital együtt...

Kávé+energia ital együtt mennyire káros?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

ha nem te iszod neked semennyire:D

Egyébként,ha összeöntöd,olyan rossz lesz hogy meg sem iszod,amúgy meg annyi mint ha 5 energiaitalt innál,meg kávé minőségétől is függ,meg az energiaital fajtától és minőségétől is...

2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kb. ugyanannyira, mintha külön innád őket
2011. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nem összeöntve, hanem közvetlen egymás után a kettőt
2011. máj. 9. 16:58
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
annyira mint ha egy nap innád,de a mennyiség is függ...
2011. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nem tesz jót a szervezetednek! Annyi, hogy pörögsz majd kb. 1-2 napig aztán hirtelen fáradt leszel, elmész aludni, és alszol vagy 12 órát! Utána fejfájásra ébredsz majd!
2011. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyébként barátom issza néha így és én meg csak aggódom érte
2011. máj. 9. 22:26
 7/12 A kérdező kommentje:
ha még tudtok vmit, akkor írjatok
2011. máj. 10. 14:19
 8/12 anonim válasza:
25%

A kávéval szerintem semmi probléma nincs, hacsak nem valami rossz minőségűt iszol. Ha a pénz nem számít, igyál arabica kávét, abban kevesebb a koffein.

Viszont az energia ital önmagában szörnyűség! Legyen az olcsó vagy drága.

Elolvastad már, miből készül?

És ha elolvastad, tudod mi micsoda?

Vagy megnyugtatod magad azzal, hogy más is issza, biztos nem lesz tőle bajom...

Végiggondoltad, hogy miért van ez tiltólistán egyes nyugati országokban? Sőt, a Red Bull nálunk is be volt tiltva néhány évig.

Gratulálok.

2011. máj. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Helló én már ittam így csak nem egybe öntve megitam egy bögre kávét és utána kettő energia italt a hatása felment a vérnyomásom szédültem elkezdtem remegni hányingerem lett egyből lekellet feküdnöm az ágyra!Ami még gond vele akár külön is az az hogy a koffein tönkre teszi a gyomrod lefogysz tőle mert nem engedi felszívódni a tápanyagokat ha szedsz vitaminokat akkor azt is bebuktad mert a koffein vízhajtó és a vízben oldodó vitaminokat is kihajtja pl:C vitamin hát ennyi :D
2011. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a 6.00-nak: Nem én iszom!:D
2011. máj. 14. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!