Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csókolózok a barátommal,...

Ha csókolózok a barátommal, mindig kijön egy herpesz utána. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, azóta 5x volt herpeszem, általában 2 napra rá, hogy találkoztunk... Neki nincs. Ez mi?
2011. máj. 10. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki van!

Ha nem volt, ennyi idő után biztos elkapta. Az emberek 70%ának van herpesze, csak nem mindenki mutatja a tüneteket. Sok mindentől előjöhet a herpesz, de nem linkelek google oldalakat (pl érzelmi behatás), ügyes vagy te egyedül is.


egy orvostanhallgató

2011. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Húú, hogy mitől van azt nem tudom, de én is jártam ebben a cipőben.

Kb egy fél éve szedek lizin tartalmú "gyógyszert" vény nélkül kapható 2000-3000 forint a 60 darabos, és azóta nekem nem jött ki. Szerencsére. Egy próbát megér. Én már nem is szedem a minden nap, csak minden másnap, de eleinte a napi 2-t beszedtem.

2011. máj. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom, hogy van neki is, ha eddig nem, most már biztos:D De neki nem jön ki...
2011. máj. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!