Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A herpesz varratleesés után...

A herpesz varratleesés után már nem fertőz? Erőszakkal szedtem le, de piros és érdes maradt utána a bőröm, új hámréteg fog rajta képződni. Így már nem fertőzhet pl. a barátommal való csókolózás útján?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad leszedegetni, új seb keletkezik, ami húzódik is és fáj is. Nekem ha ilyen van krémpúderrel szoktam bekenni, az a legjobb csodaszer rá. Szárítja és komolyan mondom gyógyítja is.
2010. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
De fertőzhet. Kezeld citromfű-főzettel ecsetelve.
2010. jan. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne szedd le,mert akkor sokkal tovább tart, mire eltűnik!Amúgy pár nap alatt gyógyulna.A hólyagok fertőznek, de lekapart,sebes,vérző,herpeszes szájjal nem túl guszti csókolózni...úgyhogy ne piszkáld!
2010. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!