Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ráejtettem valamit a lábujjkör...

Ráejtettem valamit a lábujjkörmömre, és nem tűnik el a lila folt; mennyi idő még?

Figyelt kérdés
kb másfél - 2 hónapja üthettem be nagyon, egyből véraláfutásos lett, elég feltűnő lila folt, ami azóta sem szívódott fel, ha meg esetleg lenőnie kéne (amit nem hinnék, mivel ez a köröm alatt van), azt sem nagyon vettem észre, szóval a folt ugyanott van már ennyi ideje. Elég kellemetlen most, hogy szandálos idő van, főleg, hogy mág körömlakk alól is látszik... Tapasztalat?
2011. máj. 10. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem tavaly augusztusban esett a lábujjamra egy asztal:S nekem is lila lett..aztán leesett a körmöm idén januárba:S utána elég csúf lett..de már kezd lenőni:(
2011. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első válaszoló írta! Hosszú ideig húzódó dolog ez. És semmit sem tehetsz. Ha befested, még rosszabb is lehet. Türelem.
2011. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
jujj szegény :S hát, amikor beütöttem, pont a körömágymál érte, akkor azt hittem, le fog esni... nem hatalmas foltról van szó, de eléggé szembetűnő..
2011. máj. 10. 23:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban ütöttem be és kb. egy hónappal ezelőtt mondtam azt, hogy na most már teljesen eltünt és szép is. Vigyáz vele, mert a köröm ilyenkor tud begombásodni. Én ecettel néha bekentem, hogy nehogy valami baja legyen.
2011. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi! körömlakkot muszáj rákennem, mert így kitenni lábam azért eléggé gusztustalan lenne :S
2011. máj. 12. 13:36
 6/6 anonim válasza:
én mikor kisebb voltam akkor volt hogy rányitottam az ajtót a lábujjamra amiről a köröm le is esett és utána még nagyon ronda volt és mindig kötözni kellett..
2011. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!