Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a barnás folt a...

Mi lehet ez a barnás folt a hasamon, és hogy tüntessem el? (kép)

Figyelt kérdés

*****

*****


Tavaly óta van kb ott és nem tudom hogy mitől. Nem fáj.

Mivel kenjem be? :O



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 13. 14:56
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kicsit száraznak tűnik a felülete
2011. máj. 13. 15:00
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel menj el orvoshoz. Az sosem jó, ha valami új 'dolog' kijön. Ha fura színe van, látsz rajta elváltozásokat akkor érdemes lenne felkeresni egy orvost.
2011. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mert nekem meg a vállam ilyen. Sajnos én se tudom, de tényleg nem fáj. :S
2011. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt a mellem fölött. Nem változott a színe, a kerülete, nem fájt, nem viszketett, csak úgy ott volt. Kb. fél év után mentem el vele bőrgyógyászhoz, mert már kíváncsi voltam, hogy mi ez. Gomba! Írt rá kenőcsöt, naponta kétszer kentem, másfél hét alatt elmúlt. Úgyhogy irány a bőrgyógyászat, mert szerintem ez gomba, de tutira csak a doki tudja megmondani.
2011. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ekcéma féleség, szerintem.
2011. máj. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gomba, de hogy ez hogy alakult ki?:O meg tényleg nem nő meg semmi mindig ekkora volt.. Valami itthon található dolog nincs rá?:)
2011. máj. 13. 15:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Májfolt is lehet szerintem
2011. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az ekcéma az nem barna szerintem, a májfoltok meg máshogy néznek ki (rákerestem) :D szóval akkor ha gomba akkor mivel kenjem? :)
2011. máj. 13. 15:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne kenjed semmivel, mert ha véletlenül mégsem gomba (de szerintem az), akkor feleslegesen kenegeted vagy többet ártasz, mint használsz. Úgyhogy menj bőrgyógyászhoz!
2011. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Fokhagyma? xD v vmi növény?
2011. máj. 13. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!