Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy sarokcsont...

Lehetséges, hogy sarokcsont repedés/törés?

Figyelt kérdés

Sajnos, leugrottam kb. 3 méter magasról és azóta fáj a bal sarkam, egy kicsit enyhült, nem sántítok már, de még fáj. Nem duzzadt, nem lila! Tapintásra kicsit fáj, meg amikor megyek! Lehetséges a törés/repedés?

(Tudom, dokihoz kéne menni, de nincs rá időm!)


2009. márc. 12. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
igen! tipikus magasból esési törésnek is nevezik. lábbal földre érkezéskor igen nagy a valószínűsége. ha csak repedés elbiceghetsz rajta:-)
2009. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

biztosan nem tört el. lábra sem tudnál állni, ha eltört volna, ha pedig enyhült, akkor főleg nem tört el.

én 13 éve röntgenezek törött csontokat, többször azt hittem mikor sérülés ért, hogy ez most tuti eltört, aztán enyhült a fájdalom, majd napokkal később el is múlt. nem ért meg egy röntgent. majd amikor valóban eltört a karom, akkor felismertem rögtön, hogy ez teljesen más fájdalom.

2009. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!