Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, h vki mindig...

Miért van az, h vki mindig minden éjszaka beleizzad a saját ágyába?

Figyelt kérdés

Unokatesóm szenved ezzel a problémával, és ahányszor csak megemlíti, én széjjelröhögöm magam :D


Azonban engem is foglalkoztat a kérdés, h mitől lehet ez, mivel egy szobában alszunk, hőmérséklet ugyanaz, az én takaróm vastagabb is az övéénél, mégis ő minden este beizzad, és meséli, ahogy este amikor felkel, h csurog le az izzadság a mellkasán :D

ja és nem is szokott rosszat álmodni.


2011. máj. 15. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

beleizzad a saját ágyába

értelmesebben nem sikerül megfogalmazni?:D

2011. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát szégyelld magad,hogy kineveted!

Lehet,hogy valami miatt stresszeli magát,amiröl neked fogalmad sincs,milyen probléma az,az is lehet,hogy müszálas az ágynemüje és nem pamut,sokminden lehet,de szerintem ideg alapon van.

2011. máj. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg úgy izzad, hogy csurog róla (esetleg ágyneműt is kell cserélni) és nincs meleg, akkor ajánlott elnézni az orvoshoz.

Az éjszaki izzadás különösen ha a hőemelkedéssel, nyirokcsomó duzzanattal és fogyással jár együtt, utalhat rákos megbetegedésre (főleg lymphomára).

Nem ijesztgetni akarok, de láttam én már olyat, hogy egy huszonéves srácot, akinek az erős éjszakai izzadás volt az egyetlen panasza, a háziorvos a hematológiára utalt, ahol kiderült, hogy limfómás...

2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd csak, te hány éves vagy 10? hogy ilyen problémákon képes vagy röhögni? SZÁNALMAS VAGY! Kívánom, hogy veled történjen ez meg, de sokkal súlyosabban. Na majd akkor röhögjél! Csicska...
2011. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na látom az erkölcscsőszök felütötték a fejüket a bugyraikból, pedig a 66-os válaszolónál sztem 2x idősebb vagyok, már csak az alpári stílusát is elnézve.


Am sztem már csak direkt azért szokta említeni, h röhögjünk egy nagyot, ő is csak nevet rajta.


thx az edddigi értelmes válaszokat, de jöhet még, mert full pamutban alszik, és nyirokcsomóduzzanata sincs. és egyáltalán nincs ki idegileg, nyugodt szívvel berugik minden héten :D

2011. máj. 15. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vicces, lehet komoly dolog is a háttérben. Engem hererákkal műtöttek és ugyanígy kezdődött a dolog, hogy éjjelente úgy izzadtam, mint mikor lázas valaki és beszed egy lázcsillapítót. Szerintem kérjen a háziorvostól beutalót: röntgen, teljes vérkép, ez a minimum. Persze lehet egyszerű gyulladás is a háttérben (prosztata vagy bármi ilyesmi, de ezek sem múlnak el maguktól. 35/F
2011. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!