Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha el akarok menni diákmunkára...

Ha el akarok menni diákmunkára, és kell hozzá alkalmassági, azt a háziorvos csinálja?

Figyelt kérdés
Kell érte fizetni? 17 vagyok
2011. máj. 15. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, de alkalmasságiért kell fizetni. Általában a házidoki utal be, és szakintézményben csinálják (pl. tüdőgondozó, labor, ...) attól függ, mire kéne.
2011. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem .Üzemorvosnak hívják,aki ezt elvégzi,de a tüdőgondozóba mindenképp kell menned és arra a háziorvos ad beutalót.Nekem kellett fizetni,mert én egy tanfolyamot kezdtem el,és az iskola adtak címet a saját üzemorvosukhoz(7000ft volt).Munkából kifolyólag nem voltam ilyen orvosnál,sehova sem kellett ilyen,nem tudom hogy másképp működik e.
2011. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jóra gondolnak az előzők, bár függ a munkahelytől.

Nekem csak annyi volt, hogy elmentem házidokihoz, mondtam, hogy diákmunka miatt kell, hogy alkalmas vagyok, írta is a papírt és kész. Ingyen van persze. És még azt sem állítanám, hogy ismert volna a doki ,talán akkor látott másodszor. xD De a saját lábamon mentem be, szóval alkalmas vagyok.

Persze ha valami speckóbb munkához kell, akkor szakorvos, üzemorvos, stb. játszik.

2011. máj. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, sima sormunka lesz. Csak azért kérdeztem, mert mikor a jogsimhoz kellett az alkalmassági, ahhoz elég volt a háziorvos és kb. 6-7000 volt.
2011. máj. 16. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!