Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek recsegő, ropogó...

Mit tehetek recsegő, ropogó ízületeim ellen?

Figyelt kérdés

Az ujjrecsegtetésre rászoktam, az az én hibám volt. Viszont elég a könyököm, bokám, lábujjaimat kinyújtani, kicsit megfeszíteni és máris roppan. Néha a térdem is.

Mit tehetnék ez ellen?

21/F


2011. máj. 16. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ropogtathatod.

Nem kell a hülyeségre vevő lenni.

NEmfognak ellazulni meg ilyenek.

És ezt egy Táltos mondta.

2011. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TOMAtm ***** válasza:
Joint-X izületvédő,scitec termék,egy havi adag olyan 3000 ft de 3-4 hónap után meg lehet felezni az adagot.2-3 hét használat után megszűnik a ropogás.nem reklám,használtam és hatott.
2011. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj is akkor izületvédőt ajánlok
2011. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Néhány helyen azt írják, hogy káros az ízületeknek, néhányan azt, hogy nincs rá semmi befolyással.

De ha nincs is rá befolyással, engem akkor is zavar, hogy nem tudom úgy kinyújtani a karom, hogy ne recsegne...

Fájni nem fáj egyáltalán. (még?)


2. válaszolótól kérdezném, hogy az általad ajánlott terméket folyamatosan kell szedni? Vagy ha felszedek egy bizonyos adagot, akkor helyreáll az egész?

2011. máj. 16. 20:31
 5/5 TOMAtm ***** válasza:

helyreáll egy bizonyos adagtól,utána ha már nem ropogsz csökkentsd a mennyiséget, és lassan hagyd el,ha nem romlik vissza a dolog.

persze porckopásra meg izületi gyulladásra nem jó ezsem,csak általános izületi problémákra.

2011. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!