Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanácsokat várnék!? Minden...

Tanácsokat várnék!? Minden információ jól jönne!

Figyelt kérdés
Először is azért ide írok, mert főleg az "egészség" része érdekel, én azt gondolom, hogy az egészséges bőr lesz szép. Nem szeretem a sminket és hasonlókat, max évente 1-2x, ha olyan alkalom van... Szóval 22 éves lány vagyok, eddig nem voltak problémáim, és nem is fektettem ezért túl nagy hangsúlyt a bőröm "ápolására". Mostanában valamiért folyton pattanásos vagyok, meg érzem, hogy a bőröm "változik". Tudtok nekem tanácsolni valamilyen jó arctisztítószert? Úgy értem szeretnék kevésbé pattanásos lenni, de ezen felül még azt is szeretném, ha a bőröm megkapná a megfelelő ápolást. Úgy érzem eddig elhanyagoltam, és már időszerű. Gondolok itt arcra és testre is. Igazából lehet ciki, de bennem most érett meg az, hogy az ilyen "nőiesebb" dolgokkal is foglalkozzak, sose voltam ápolatlan, de eddig valahogy nem éreztem ennek szükségét. Amúgy a bőröm is nagyon fura, van ahol nagyon zsíros, máshol meg annyira száraz, hogy szószerint hámlik.:S
2011. máj. 18. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt javaslom menj el egy bőrgyógyászhoz, 10 perc alatt pontos és hiteles tanácsokat ad, mi itt látatlanba nem sokat tudunk mondani. Megkérdezheted a barátnőidet (főleg akinek ilyen a bőrtípusa), hogy ők mit használnak.
2011. máj. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!