Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az emlő solitaer cysta?

Mi az emlő solitaer cysta?

Figyelt kérdés
Anyukám véletlenül kinn hagyta az eredményeit az asztalon (ezek szerint dokinál volt) és azon írták ezt. Amennyire utána néztem, azt láttam, h 98%ban ártalmatlan, 2%ban lehet tumor, de azon belül is 50-50% hogy rosszindulatú. Ez mennyire igaz? Sajna egyáltalán nem értek hozzá és sok volt az idegen szó :( Ezt is csak nagyjából hámoztam körbe...
2011. máj. 18. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy egy darab ciszta látható a felvételen. Solitaer=magányos. Valóban ártalmatlan, de azért a teljes leletet látni kellene.
2011. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már sajna nem tudom megnézni, de volt még pár valami, de teljesen idegen szövegekkel :( De sztem a többi már nem oda tartozott. Azóta beszélgettem vele (nem erről), de nincs kibukva vagy ilyesmi. Mondjuk ő dolgozott kórházban régen asszem, tudja a jelentéseket, szóval remélem nem borul ki, vagy ilyesmi...

Azt is olvastam, hogy idős kor még rá is segít erre, mert ő már 60-on felül van...


Akkor nem kell aggódnom miatta? :(

Nem akarom megkérdezni tőle, mert... nem vagyunk nagyon jó beszélgető partnerek, de azért aggódom...

2011. máj. 18. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a ciszták nagyon gyakoriak. Teljesen ártalmatlan, vízzel telt burokról van szó.
2011. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :3
2011. máj. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!