Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni a...

Hogyan tudnám növelni a kitartásomat, akarat erőmet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 21:04
 1/3 gritty ***** válasza:

Szerintem ez teljesen fejben dől el.

Mondok egy példát: amikor dolgozom és már nagyon fáradt vagyok (fizikai munkát végzek), akkor mindig azt gondolom magamban, hogy most ettől izmosodom. XD

Tudom vicces, de tényleg így van és ez ad kitartást nekem.

És tényleg izmosodtam.....

D

2011. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon de nagyon nem vagyok kiatrtó semmiben. De igyekszem változtatni, és valóban, sokminden az agyban dől el. Ráparancsolok magamra, hogy figyu, te ezt most meg fogot tenni, és nincs mese. Befejezed amit elkezdtél. Kezdetben sokat segít az, ha először a kicsi dolgokban kitartasz. Aztán ha ez megy, akkor meglátod, egyre könnyebb lesz a nagyobb dolgokkal is. Tudod, aki kitart a kicsiben, nagyok lesznek rábízva! :)
2011. máj. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát tekintve, hogy épp tételeket kéne kidolgoznom vagy legalább a beugrókat megtanulni, nem biztos, hogy tanácsot kéne adnom. XD

De:határidős dolgok: tűzz ki valami célt. Pl. megtanulok 30 oldalt, aztán megnézek egy rész valamit. xD

sportnál gondolj az elérni kívánt célra, esetleg szidd magad, nézz ki egy célt, ha futsz, stb.

hosszabb távon csak akkor sikerülhet, ha érdekel az a dolog. Anélkül halott.

Na meg persze akarat kérdése. De jutalmazással elég jól elvan az ember. (de ne kaja legyen a cél, mert ha nagyon szorgos és ügyes leszel, a végére még egy bálna is XD)

2011. máj. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!