Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A végbélnyílásom körül apró...

A végbélnyílásom körül apró berepedések vannak, mint a nap sugarai. Nagyon viszket, és néha picit vérzik is. Mi lehet ez? Volt ilyened? Mit tegyek? A meleg irritálja.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Lehet aranyered van,mikor nehéz a székletelés vagy nehezet emelsz akkor kijön ilyenkor szokott vérezni és ha nem kezeled akkor kiszárad és berepedezik.Hemorid kenőcs jó rá.
2009. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
igen, aranyér gyanús, de ha vérzik is, az is lehet, hogy belül fekélyed van! ne sápadj le, nekem is volt már, véres is volt a székletem, mastu-s kenőcs kúp egy hét és minden régi:)
2009. márc. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első hallásra nekem candidiasisnak (kandidiázis) tűnik. Nincs ilyesmi a szád sarkában is? Ha igen, akkor belgyógyászati-gastroenterológiai szakrendelésre kéne küldjön a háziorvosod.
2009. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vav22 ***** válasza:

Az utolsótól kérdezném mit tud még erről? Csak mert én azt hittem, hogy aranyerem van, de inkább olyan ez mintha be lenne repedve, de csak egy helyen érzem. Időnként viszket. Az a baj, hogy nagyon szorulásos is lettem. Nagyon fáj, mikor wc-re megyek és nekem a szám sarka is berepedt. Illetve szülés után kaptam gyógyszert, mert belázasodtam és súlyos allergiám lett tőle. Ennek lehet köze hozzá?

Hemorid kenőcsöt használtam, már az hittem megszűnt, de székrekedésnél ismét kijött. Hemorid kenőcsöt használok és nagyon jónak tűnik rá.

Elnézést a kérdezőtől, hogy belekérdeztem!

2009. szept. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!