Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mandulaműtét után, ha...

SOS! Mandulaműtét után, ha kevés a napi 3 cataflam, mit lehet még mellé szedni, ami nem vényköteles?

Figyelt kérdés
4 napja műtöttek, eddig elég volt napi 3 cataflam, de már 4-re lenne szükségem. Viszont nem tudok íratni senkivel, és a kontrollig nem bírom ki. Kérlek segítsetek!! Köszi!
2011. máj. 20. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
ne izgulj, semmi gond most két napig rossz lesz, mert varrosodik a heg és leesni készül. Amikor a lányomat műtötték, akkor iszonyat mennyiségű kataflánt szedett 4 napig, majd 2 napot végig sírt mert fájt, aztán két nap után, már a kataflánra se volt szüksége.
2011. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de én azt hallottam, h 10 napig fáj nagyon :S amúgy inkább spórolóra vettem, napi 2-őt szedek, és így kitart még 4 napig, igaz, így komoly kínszenvedés, bár jobb, mintha bevenném az összeset és arra a pár napra nem maradna semmi :O
2011. máj. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!