Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábujj köröm alatti véraláfutá...

Lábujj köröm alatti véraláfutással mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Korábban már feltettem a kérdést de azóta beszéltem pár emberrel és vajon csak hagyjam hagy nőjön le szépen vagy váljon le a köröm szépen vagy menjek orvoshoz?

Itt egy kép a mostani állapotáról

[link]

(tudom nem valami szép de úgy fáj hogy nem bírom levágni a körmöm rendesen. Ja és az a sárga izé a szélén az krém)


Mindenki mást tanácsolt van aki azt mondja majd lenő van aki azt hogy majd lefog válni és leesik van aki azt hogy menjek orvosoz hogy leszedje.

Most jelenleg járni alig tudok és kicsit feszül a bőr ott ahol a képen kicsit piros


2011. máj. 20. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elmenni orvoshoz, akkor esetleg hívd föl telefonon, hogy mondja meg mi a teendő az ilyen esetben, ha egyszer az a helyzet hogy alig tudsz járni.
2011. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!