Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaptam beutalót gyógyúszásra...

Kaptam beutalót gyógyúszásra ma kezdtem és fél évig kell mennem. Most tanítanak úszni.12 éves vok és 89 kg. (ne röhögjetek ki) Ezzel hány kg lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem az úszástól fogsz fogyni, hanem a diétától, ha egyáltalán diétázol! Az úszás csak korrigálni próbálja a gerincferdülésedet, és egyéb tartási problémáidat, no meg erősít. A zsírból a mozgás segítségével lesz izom.


A fiam 117 Kg volt 15 évesen (12 évesen kb. annyi lehetett mint te). Dietetikus által összeállított diétával (Napi 5x étkezés, max. 1500 Kcal) nyolc hónap alatt különösebb mozgás nélkül leadott 40 Kg-ot!

Teakwondo-zni csak akkor kezdett, amikor rájött, hogy a gyors fogyás miatt lóg a bőre itt-ott!


Hajrá, nincs lehetetlen, csak tehetetlen ember!

2011. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz lenne, a fiad belehalt volna. 8 hónap alatt 40 kiló?


Kérdező, az úszás HOZZÁJÁRUL fogyáshoz, ha minden másnap mész legalább. Ha ritkábban, akkor mindegy.

2011. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Durva a 89 kiló, bár nem tudjuk, milyen magas vagy mellé.

Az úszás jót tesz, fogyni fogsz vele, de előre ezt nem lehet megmondani, hogy mennyit. Viszont, ha már elkezded, akkor csináld jól. Úszás után tutira éhes leszel, meg általában is a mozgás miatt jobb lesz az étvágyad. Nyilván sok tanácsot kapsz, hogy miket ne egyél. Erre figyelj oda, szerintem azért éhezned nem kell. Figyelj arra, hogy ha nem úszol, akkor is mozogj minél többet. A futással vigyázz, a térded miatt. Ezért jó az úszás, ott nem mennek tönkre az ízületek. Meglátod, pár hónap és látványos eremény lesz!

2011. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:30


Nem halt bele, ma is él és virul. 20 éves és megint 100Kg de már nem zsírból.

Havi 5 kilót fogyott átlagban, ami heti 1,2-nek felel meg, és épp egy kicsivel több, mint az ajánlott max.

2011. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el egy választ se csak az elsőnél az első sort! Hát én az úszással fogytam szinte kőkemény evéssel közben! Ettem ahogy addig is csak úsztam! Nem bántam meg!
2011. máj. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok sikert és erőt kívánok a fogyáshoz!

Én is hasonló súllyal rendelkeztem 12 évesen, csak én makacs voltam és ellenálltam a noszogatásnak, hogy fogyni kéne. Pár évvel később, 19 évesen nehezebb volt nekikezdeni a fogyásnak, már csak a kötöttebb napirend miatt is. (munka + tanulás napi 12-13 órában, stb...)

Ne hagyd, hogy a súlyod megbélyegezze a tinédzserkorod!

2011. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
HÚÚÚ ha pontozni kéne az utolsó a legjobb és egyben a legbölcsebb is úgy hogy nagyon köszi
2011. máj. 23. 20:52
 8/8 anonim válasza:
Szeretném megkérdezni, hogy Budapesten hol van az OEP általi vényre felírható ingyenes gyógyúszás? Én csak fizetősről tudok, mert, hogy megszűnt ez a forma, de azért folyamatosan felírják?!
2013. márc. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!