Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig bírhatom így ki, mi...

Meddig bírhatom így ki, mi lesz a következménye? Kényszerhelyzet?

Figyelt kérdés
Ma volt a vizsgám, és sajnos megbuktam. 18 éves vagyok, és holnaptól el kell költöznöm itthonról, mert szüleim nem szeretnek, és mondták hogy nekik ilyen gyerekre nincs szükségük. Van egy kis nyaralónk oda megyek. Diákmunkán vagyok, kiszámoltam pont fedezi a rezis költséget és marad még 2000 ft-om egész hónapra. Úgy gondoltam hogy mindennap megeszek 3 db zsömlét és veszek egy kilo rúd párizsit és 1 kilo olcsó virslit így pont kijön a napi 3 db párizsis-vagy virslis zsömlém egész hónapra ha hajszálvákony szeleteket vágok. Mi fog történni a szervezetemmel, ugye nem lesz nagy bajom.
2011. máj. 20. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem lesz nagy bajod tőle, de valamilyen zöldség is kell! hús és kenyér nélkül kibírjuk de a zöldség nélkül necces! tudom hogy hülyén hangzik de ételosztásokra is menj el.. és keress jobban fizető munkát, illetve plusz munkákat vállalj, tehát matek korepetálás, stb. sok szerencsét de tényleg! ;)
2011. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lehet variálni krumplival, tojással... a zsömle-párizsi-virsli szemétkombó biztos, hogy kicsinál, iszonyat monoton, és be is hízol tőle...
2011. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Valszeg nagyon sok bajod lesz (tápanyaghiány ezerrel, fogyás), de ha kényszerhelyzet, sajnos nem tudsz mit tenni.


A szüleid meg jó parasztok!

2011. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha nyaraló, akkor ház, ha ház, akkor szomszédok is vannak, akiktől kérhetsz ezt-azt, ha elég jó viszonyban vagy velük. Egyébként simán el lehet lenni rajtuk, csak nagyon fogod unni egy idő után...

A virsli, és párizsi egy részét ne felejtsd el lefagyasztani, különben rád romlik!

A helyedben megmondanám a szüleidnek, mit gondolok róluk, ha már úgyis kidobnak otthonról 18 éves fejjel (igaz, ugyanennyi idősen önszántamból költöztem el, és nem bántam meg).

2011. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szerintem vezess 100%-osan pontos füzetet minden kiadásodról. számold ki hány ft jut egy napra és úgy gazdálkodj sokféleképpen.

ez 66 ft naponta. tényleg azt mondom járj ételosztásokra (krisnások szoktak ilyet szervezni és nagyon finom kajájuk van, de hajléktalansegítők is szoktak. ne ijedj be hogy juj hajléktalanok, sokat segíthhet!)


utcai alma, cseresznye, stb. fákról szedjél jó sok gyümölcsöt!! gyümölcs nélkül nem éled túl!

krumpli a jó még! a zsemlével az a baj hogy hamar éhes leszel tőle, de néha jó persze az is.

ha szerzel barátokat, valószínáleg ők is segíteni fognak neked. nem kell pénzt kérni tőlük, ha látják hogy nem mehetsz el moziba, nem vehetsz meg akármit akkor ők fognak neked, illetve hívnak majd el vacsorázni, stb, önszántukból!

és plusz munkák!!


legelső voltam.

2011. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szegéééény :S
2011. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja, és takarékoskodj a rezsivel! nyáron nem kell fűteni, a vízzel meg nagyon alaptakarékon bánj!
2011. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szüleid biztos nem normálisak kivágni otthonról csak mert elszúrtál egy vizsgát és elmúltál 18 hát ez gyönyörű mondhatom, jobban jársz ha plusz munka után nézel mert ilyen étkezés mellet sajnos elég sok bajod lehet, kényszerhelyzet túl kell élni megértem de ha találsz valami plusz munkát amiből telik normális kajára akkor mehetsz arra is. Nagyszüleid nincsenek? rokonok ahova mehetnél?
2011. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
illetve barátok!
2011. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát most számolgatok, veszek még 1-1 kilo rizst, tésztát, sárgaborsót, babot, lencsét, darát és lisztet. ezek még beleférnek. sajnos plusz munkát nem tudok vállalni már, mert 8-2ig suliba járok(6kor kelek másfél út oda és vissza is) szóval fél 4 körül fogok majd "hazaérni" és este7től hajnali 1-ig árufeltöltő vagyok egy kis éjjel-nappaliba( amhova az út fél-fél óra)

2011. máj. 20. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!