Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van velem? Mi történik velem?

Mi van velem? Mi történik velem?

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok és mostanába gyakran van pasihiányom. Még nem volt pasim. De annyira vágynék már egy pasira, h esténkét olyat csinálok h ölelgetem a takarót, elképzelem h az egy jó pasi... bezzeg ha élőbe megszólítana egy pasi lapítanék mint szar a fűben..=( nehezen ismerkedem. Tehát nagyon vágynék már egy pasira, jólenne meg minden de mégsem tudom magam elképzelni ahogy épp járok valakivel...néha még egy pasi szemébe se merek nézni az utcán...mi van velem?mit tegyek?:( alapból visszahúzódó nehez ismerkedő csaj vagyok.
2011. máj. 21. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

16 éves korban ez természetes :) Ha visszahúzódó vagy, akkor a barátnőiddel menj el valahova. Együtt mindig könnyebb ismerkedni, mert nem csak rád figyel, és nem érzed magad kellemetlenül.


Ja és ne a takarót ölelgesd, hanem vegyél egy macit, vagy nem tudom, hogy mit. Egy személyes dolgot.


Remélem segítettem! :)

2011. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon sok lány igy van vele a te korodban.En is pontosan ilyen voltam.Most 19 vagyok.Legyél nyitottabb,ne félj kimutatni az érzéseidet.Gyozd le a félelmeidet,a szorongást,legyen bátorságot.Hidd el megéri.Ha visszahuzodo vagy,és bezárkozol,sok mindenrol lemaradsz az életben.Es ha igy teszel,késobb már nem is fogod érteni,hogy hogyan lehettél ennyire visszahuzodo.Mindeig nézz bele mélyen egy pasi szemébe,és mosolyogj.Ez a biztos siker tika.
2011. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tetris ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, teljesen normálisak a reakcióid. Én is ölelgettem a paplant ebben a korban. Ha ez megnyugtat.
2011. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális. Szoktál maszturbálni?

Ilyenkor az segít. Nem ciki. Majd ha lesz olyan pasi akit több hete ismersz és szerelmes vagy majd azzal feküdj le.

Addig marad a maszturbálás.

Hidd el jobb lesz. Legalább megismered a tested mielőtt odaadod valakinek.

2011. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ráadásul van egy pasi a suliban akinek már lassan 2 éve bejövök, ő se mer kezdeményezni, én se. de sokszor gondolok rá meg álmodozok róla és amikor mellém ül a villamoson vagy a metrón akkor meg mindig rámjön a kételkedés, majdnem az utálat h minek ült mellém, közbe meg melegség meg nyugodság áraszt el...nem értem h mivan.. =(
2011. máj. 23. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!