Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tetves lettem, lekezeltem...

Tetves lettem, lekezeltem magam, fertőzök?

Figyelt kérdés
átkentem a hajam ellenszerrel, és kifésültem a serkéket(amennyit sikerült). Most így mé elkaphatja vki? (egy hét múlva újra kell kezelnem a hajam, de addig). Áteshetnek a serkék más hajába ahol kikelnek vagy ezek döglöttek? Bárki elkaphatja, az is, aki bekente magát megelőzésképpen ellenszerrel? köszi
2011. máj. 21. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem fognak "átesni", hacsak nem rázod őrült rocker módjára a fejed valakié felett. :)


De mostanság ne érintsd másokhoz a fejed/hajad, mert az élő az alatt a pár mp alatt is átmehet. :(


Amúgy sok sikert a kezeléshez (átérzem a helyzetet, nekem is volt benne részem), és most ezerrel vakarom a fejem.

2011. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen és sajnos az sem biztos, hogy egy hét múlva "tiszta" leszel. A lányommal félévet küzdöttem mire kiirtottam. Már az egész család elkapta, ugyan nálunk gyorsan lement.
2011. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy csak közvetlen haj érintéssel lehet átadni. A lányomnál a haj le vágás vált be sajna. Sok sikert a kezeléshez!
2011. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!